TESTS: Vai Tev šodien vajadzēja celties un iet uz skolu vai nevajadzēja?
08/01/2019
Mīļš suņuks, aicina cilvēku ierasties pēc viņa patversmē – suņuks Āpsītis meklē mājas
09/01/2019

12 gadus vecu bērnu neielaiž autobusā, jo 5 eiro banknote esot pārāk ”nobružāta”

FOTO AVOTS: valmiera.lv (foto ir ilustratīva nozīme)

Ļoti daudz cilvēki, ik dienā pārvietojas ar sabiedrisko transportu. Īpaši jau tie, kam nav pašiem savs transports un uz skolu vai darbu, pārvietojas tieši ar sabiedrisko transportu. Tomēr, kādam 12 gadus vecam zēnam, ir gadījusies ne pārāk jauka situācija.

Vai piecu eiro banknote kādreiz var būt nederīga? Izrādās, ka var, tā var spriest pēc pēdējiem notikumiem. 12 gadus vecs zēns, netika uzņemts starppilsētu autobusā, jo vadītāju neapmierināja 5 eiro banknotes kvalitāte, tā stāsta raidījums. Ir arī skaidri redzams, ka banknotes stāvoklis nemaz nav tik kritisks, kā to pavērtis ir šoferis.

Šādas kvalitātes banknotes, bieži vien tiek izsniegtas atpakaļ veikalos un veikali tos ņem pretī arī paši. Tāpēc, atliek vien vaicāt – kāpēc šādu banknoti šoferis atgrūda atpakaļ un puikam neļāva braukt līdz mājām?

Puisēns pēc tam ir sazvanījies ar vecmammu un teicis, ka šoferis neņēma naudas zīmi pretīm un ies uz mājām ar kājām vai centīsies nostopēt mašīnu. Vecmamma gan neļāva stopēt mašīnas, jo tas nav pareizi un droši!

Raidījums centīsies noskaidrot pie VTU Valmiera vadības, kas īsti ir vainas šai naudas zīmei un kāpēc šoferis to nepieņēma un neļāva bērnam nokļūt droši uz mājām. Pagaidām, nav īsti zināms, kurā VTU Valmieras autobusa maršrutā šis tika pieļauts, tomēr skatoties raidījumu kanālā TV3, to visi varēs noskaidrot, jo raidījums to atklās.

Informācija nav safabricēta un ir patiesa. Par šo ir rakstīts gan arī citās mājaslapās, gan arī raidījumā ”Bez Tabu”, 9.janvārī par šo ir sižets. Mūsu mērķis nav nomelnot, bet gan parādīt situāciju, lai visi ir informēti.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv