VIDEO: Krogs Rīgā aktīvi piesaista klientus – ja spēsi šo burgeru apēst 60 minūtēs, vari nemaksāt
14/02/2019
”Kivičs būs asiņains un es savākšu viņa Lieni!” Neids priecīgs kauties ar Kiviču un gatavs viņu ”vienkārši iznīcināt”
15/02/2019

VIDEO: ”Mairis Briedis man čoms, iedodiet piezvanīt, izručīs,” Ogrē noķer dzērājšoferi

FOTO AVOTS: skaties.lv
”Mairis Briedis mans čoms – izpalīdzēs! Iedodiet piezvanīt” – šis teikums pēdējās dienās ir krietni sasmīdinājis Latvijas iedzīvotājus. Kāds Ogres iedzīvotājs, piedzīvojis nervus kutinošus mirkļus – viņu uz ielas gandrīz notrieca lielā ātrumā braucošs ”Audi” šoferis.

Protams, atgūstoties no pieredzētā un saprotot notikušo, aculiecinieks par notikušo ziņojis arī policijai un ātri vien, policija ”lidotāju” noķēra, vēsta ziņu portāls <<skaties.lv>>.

Apsekojot tuvāko apkārtni, likumsargi ātri atrada pēc aprakstiem līdzīgu atuomašīnu. ”Audi” vadītājs, visticamāk, pamanot policistu tuvošanos, mēģināja braukt ātrāk un aizmukt. Tiesa, kārtībsargi tomēr izrādījās pārāki un pārgalvīgo šoferi ātri vien notvēra.

Sarunas laikā ar aizturēto, viņš vairākkārt mainīja savas domas. Vienu brīdi viņš atzina, ka pilotējis sarkano auto, taču pavisam drīz, teicis, ka nekur nav braucis un vien pagalmā labojis savu auto. Tad atkal pārdomājis un visu laiku mainījis savus viedokļus.Saprotot, ka šī sarunāšana neizdosies, aizturētais centās izspēlēt ”trumpi” – boksera un policista Maira Brieda pazīšanu. Teicis, ka bokseris viņam pazīstams un, lai iedod pazvanīt viņam – viņš viņu ”izručīšot”.

Neuzvedinoši jautājumi arī par norēķināšanos bez ”liekas” papīru smērēšanas. Tomēr, tas ”Audi” šoferi no nepatikšanām neizglāba. Vīrietis nonāca poicistu rokās un fiksēts, ka viņš pie stūres bijis 2,3 promiļu reibumā.

Papildus šīm nepatikšanām, jauneklim tika konfiscēts arī pie viņa atrastais šaujamierocis. Arī par šo pārkāpumu – ieroča nēsāšanu reibumā – tiks ierosināta vēl viena lieta.

Viena pārkāpuma dēļ, atklājās otrs, kas nozīmē to, ka vīrietim sanākušas diezgan lielas problēmas. Jāpiemin, ka šādas problēmas gaidāmas katram dzērājšoferim, kas nozīmē, ka labāk padomāt divreiz pirms ir doma sēsties pie stūres reibuma stāvoklī.

Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur, lai šo redz un uzzina arī citi! Tas aizņems vien tikai dažas sekundītes…

Video atrodas otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv