Jūlija Stepaņenko atklāj, ka Artis Pabriks ir iemesls 13.janvāra grautiņiem un cenšas atvērt tautai acis
23/01/2019
TESTS: Kura latviešu slavenība Tu esi?
23/01/2019

Aldis Gobzems: ”Mēs balsosim par zaudētāju valdību – par partiju, kas vēlēšanās zaudēja un veidos valdību”

FOTO AVOTS: aprinkis.lv

Aldis Gobzems asi vērtās pret Krišjāņa Kariņa veidoto valdību un Saeimas sēdē uzstājās arī ar savu runu. Tā nav bijusi diezgan glaimojoša Krišjāņa Kariņa veidotajai valdībai un Gobzems šo valdību neatbalsta, vēsta kanālā Rīga TV24 pārraidītā tiešraide no Saeimes sēdes, kur lēma par šo valdību.

Gobzems savu runu sāka ar pārfrāzētu Klāva Elsberga dzejoli, kas tika veltīts Kariņam. Viņš aši vērsās pret jauno valdību.

Deputāts arī savu partijas biedru Artusu Kaimiņu nodēvēja par ”bijušo cīņu biedru”. Uz ko Kaimiņš atbildēja uzsaucot: ”Davaj, īsāk!” Zālē tas izsauca krietnas ovācijas.

Alda Gobzema uzrunā, ik pa brīdim varēja dzirdēt arī pārējo deputātu uzjautrināšanos, smieklus un arī ūjināšanu. Arī cilvēki steidza to pieminēt sociālajos tīklos un sāka Latvijas Saeimu salīdzināt ar britu parlamentu, bet Gobzemu ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Twitter lietotāja Anita iekš Twitter izteicās šādi:Aldis Gobzems vairākkārt savā runā atkārtoja, ka šodien tiek balsots par valdību, kuru veido partija, kas vēlēšanās zaudēja. Tas nozīmē arī to, ka netiek klausītas vēlētāju vēlmes. Vairākkārt, tika pieminēts, ka šādi mēs zaudējam.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Deputāte Jūlija Stepaņenko atklāj, ka Artis Pabriks ir iemesls 13.janvāra grautiņiem, un Kariņa veidoto valdību neatbalsta

Gobzems Kariņa veidoto valdību neatbalstīja.

Sociālajos tīklos jau aktīvi runāja – opozīcija zākā Kariņa veidoto valdību, kamēr pozīcija to slavē.

Atgādināsim, ka 22.janvārī, pie Saeimas ēkas notika arī protests jeb dzelteno vestu akcija uz kuru ieradās, aptuveni, 100 cilvēku. Daudzi brauca arī no tālām Latvijas pilsētām uz Rīgu. Protesta mērķis bija protestēt pret Kariņa veidoto valdību.

Visa rakstā pieejamā informācija, ir no Rīga TV24 tiešraides no Saeimas sēdes, kur tika balsots par Krišjāņa Kariņa veidoto valdību.

AVOTS/ATSAUCE

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv