IESPĒJAMS TIKAI KRIEVIJĀ: Puiši piesien pie mašīnas paklāju un vizinās pa Krievijas ielām; sods 13 eiro
31/01/2019
TESTS: Kurš varonis no multfilmas ”Šreks” Tu esi?
01/02/2019

Amerikā policists fiziski iespaido melnādainu vīrieti (VIDEO)

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video

Nepatīkams notikums nāk no Amerikas – Kalifornijas: kāds melnādains vīrietis ticis fiziski iespaidots. To darījis baltādains vīrietis un līdz ar to, tas ir radījis lielu ažiotāžu un pieņēmumu, ka tas ir bijis rasisma dēļ, vēsta cietušā vīrieša, veiktais ieraksts iekš Instagram!

Vīrietis uzņemas atbildību par sacīto savā ierakstā un stāsta, ka ir parasts melnādains vīrietis, kas ir dzimis Oklendā – Kalifornijā. Viņu fiziski arizskāra Vallejo Policijas departamenta policists Deivids Maklaughlins. Cietušais pārliecinājies, ka policists 2018.gada 3.augustā jau ir bijis iesaistīts brutālā apšaudē ar pretējās rases vīriešiem.

Policists esot saķēries vīrieti, iesitis viņam pret seju un to iegrūdis mājas sienā. Policists visu laiku vīrietim teicis, lai beidz pretoties, bet cietušais teicis, ka viņš nemaz nepretojas.

Policists sadusmojies, jo vīrietis viņu filmējis. Tomēr, ASV ir atļauts filmēt policista darbību, kamēr viņš šajā notikumā nav iesaistīts. Kā izrādās, tad vīrietis filmējis notikušo, jo policists apturējis moticikla braucēju un turējis pret viņu ieroci. Iemesls bijis, jo viņš esot līdzīgs kādam, kam viņš dzinās pakaļ, jo pārkāpa noteikumus.

VIDEO:

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

I am a Black man born and raised in Oakland, California who was physically attacked by Vallejo PD officer David McLaughlin, last Tuesday. In researching my situation, I learned that Mclaughlin has been involved in lawsuits related to his brutality including the fatal shooting of on August 3rd, 2018. Mclaughlin grabbed me, smashed my face against the wall and then swung my body, knocking my head into a wooden pillar causing a concussion. He put handcuffs on my wrists so tight they broke the skin and caused my fingers to go numb. All while telling me “stop resisting” to my reply, “I’m not resisting.” I’m a Marine, and was honorably discharged when I completed my service. I have no convictions on my record; I’m not on parole or probation. I own my home, I was on the porch of this home when McLaughlin pulled his pistol on my cousin, saying my cousin looked like someone who he saw speeding earlier. My cousin was sitting on his motorcycle in front of my house. A gun had been pulled on him because he “looked like someone” the officer had seen speeding earlier. Obviously, the situation concerned me. From roughly 20 ft away, with a railing between myself and the officer, I started filming with my phone. You have the right to film a police officer in action as long as you’re not a threat or preventing him from doing his job. The officer told me to go in my house. I chose to stay on my porch and film because the situation was concerning. My camera panned and tilted, but I did not step off of the porch. At that point, officer Mclaughlin approached me as you see in the video. Why holster your gun to come put your hands on me, if my cousin and I are a threat? This unfortunate circumstance put me in a situation where if I was to defend myself, then I would have been a hashtag. Or worse, my death would have been ignored or excused on the premise of Mcglaughlin’s irrational fear. Officer McLaughlin should not be allowed to continue abusing his power. This is a true story and I feel it’s my responsibility to share it. FULL POST ON FB

Ett inlägg delat av Adrian (@1.living)

Īpaši paskaidrojumi nav sniegti un nav zināms vai policists ir sodīts. Cietušais uzņemas pilnu atbildību par dalīšanos ar šo stāstu un piemin, ka pilnais video esot pieejams iekš Facebook.

Mēs iesakām nevienu nevērtēt pēc ādas krāsas! Mēs visi esam cilvēki un nevajag nevienu apcelt ādas krāsas dēļ vai citu iemeslu dēļ! Mēs visi esam cilvēki!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv