BEZMAKSAS TIEŠRAIDE: Mairis Briedis pret Kšištofu Glovacki (sākums 15.jūnija plkst. 21:00)
14/06/2019
7 minūšu cīņa – 10 eiro skatīties internetā, 100 eiro dzīvē. Kā jūtaties tagad?
16/06/2019

Briedis ringā iznīcina Glovacki un izcīna uzvaru! Izrādi Mairim cieņu un padod tālāk!

FOTO AVOTS: skaties.lv / Google arhīvs
Kā jau boksā ierasts – pirmie raundi bija mierīgi un abi pretinieki centās viens otru izlūkot un censties saprast kā viņi cīnīsies. Pirmajā raundā abi apmainījās neprecīziem sitieniem un nedaudz atklātāks bokss sākās jau otrajā raundā, kad beidzot sekoja arī precīzi sitieni gan no Glovacka, gan no Brieža. Mairim arī nedaudz uzdeva emocijas – kad otrajā raundā vairākas reizes Glovackis viņam iesita pa pakausi, Mairis neizturēja un iesita ar elkoni pa seju Glovackim. Tas arī cīņai deva asumu. Pēc tam arī sekoja nokauts, pēc kura Glovackis saņēmās, bet bija sperts solis pretī uzvarai Mairim.

Divi nokauti vienā raundā un ļoti asas emocijas ringā – tas bija solis Mairim pretī uzvarai. Otrais raunds gan noslēdzās, lai gan sportisti pat nedzirdēja zvanu. Bija skaidrs, ka Mairis centīsies cīņu pabeigt jau trešajā raundā.Trešajā raundā arī izdevās to izdarīt – polis nokautēts un izcīnīta vieta finālā Mairim.Mairis rādīja īstu klasi ringā un izcīnīja pelnītu uzvaru pret Glovacki. Līdz ar to, šogad viņam izdevās tas, kas neizdevās pērn – iekļūt Pasaules Boksa Supersērijas finālā. Tur viņam pretī stāsies Juniers Dortikoss. Visu cieņu Mairim par lielisko boksa maču!

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur… Izrādi tādā veidā Mairim cieņu par šo cīņu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv