Mediji jau trešo nedēļu no vietas, sola -30 grādu salu; kur viņš ir? Kāpēc jāmelo?
18/01/2019
TESTS: Kurš ”Viņas Melo Labāk” varonis Tu esi?
18/01/2019

Busulis kļuvis par hakeru upuri un izplata svarīgu ziņu saviem faniem

FOTO AVOTS: Instagram (@IntarsBusulis)

Ja Tu seko portālā Instagram mūsu pašu mūziķim Intaram Busulim, tad, iespējams, ka būsi pamanījis viņa pazušanu no Instagram. 18.janvāra rītā, Intars viesojās radio <<pieci.lv>> un pastāstīja, kā viņš kļuva par hakeru upuri, tā liecina portāls <<delfi.lv>>.

Radio ētera laikā viņš atklāja, ka Busulis savā e-pastā saņēma viltus ziņu no Instagram. Ziņā bijis rakstīts, ka viņš varot iegūt savam profilam verifikācijas zilo ķeksīti, kas parasti ir pie slavenību profiliem, lai lietotāji zina, ka profils ir īsts. Tas, ka tā ir viltus ziņa, atklājies pavisam vēlāk – tad, kad bija jau par vēlu.

Busulis sevi pats nodēvēja par naivuli, jo uzķērās un rezultātā, viņa parole nonāca garnadžu rokās. Līdz ar to, viņa Instagram profils ar gandrīz 52 tūkstošiem sekotāju, ir hakeru rokās un to pārvalada robots jeb ”bots”.

Hakeri uzreiz nomainīja Busuļa Instagram profilam nosaukumu. Busulis gan profilu mēģināja atgūt un sazināties ar profila pārvaldītāju, bet nekas neizdevās. Speciāli pat tika nopirkts jauns tālrunis, lai šis izdotos, bet nekā…

Ņemot vērā, ka neizdevās veiksmīgi veco kontu atgūt, Busulis izlēma nelaimīgo atgadījumu aizmirst, un izveidot jaunu profilu. Skatoties no gaišās puses – labi, ka hakeri nomainīja Intara pirmā konta nosaukujmu, jo Intars varēja izmantot to pašu konta nosaukumu kāds bija iepriekš.

Savā jaunajā Instagram profilā, 18.janvāra rītā, Intars Busulis uzrunāja ar jaunu bildi un aprakstu: “Draugi turpina prasīt, kur esi, kā izskaties, ko ēd… Tu nospļaujies un uztaisi jaunu “Instagram” kontu – cik var turēt cilvēkus neziņā! Sāksi no nulles, sasniegsi zvaigznes, tev nebūs nevienam jāpierāda, ka tu eksistē… Un tu atkal vari izrunāt savu lietotājvārdu. Stāsta morāle. Nedodiet savas paroles svešiniekiem, vienmēr pārbaudiet ziņu adresātus, sekojiet Intaram Busulim – Intaram nav zilā ķeksīša, bet viņam esat jūs.”

Intars savā jaunajā profilā publicē ziņas par notikušo un jaunus foto un mūziķis ir dienas laikā, sasniedzis gandrīz jau četrus tūkstošus sekotāju! Ja esi viņa fans – droši pieseko viņam portālā Instagram!

Intars gan uz visu skatās diezgan pozitīvi un cenšas aizmirst notikušo, tāpēc uzslavas viņam par to! Viņš noteikti sasniegs visu, ko bija sasniedzis jau iepriekš iekš Instagram!

Intara veiktais ieraksts 18.janvāra rītā:

 

View this post on Instagram

 

#10 Draugi turpina prasīt, kur esi, kā izskaties, ko ēd… Tu nospļaujies un uztaisi jaunu Instagram kontu – cik var turēt cilvēkus neziņā! Sāksi no nulles, sasniegsi zvaigznes, tev nebūs nevienam jāpierāda, ka tu eksistē… un tu atkal vari izrunāt savu lietotājvārdu ?? #win Stāsta morāle. Nedodiet savas paroles svešiniekiem, vienmēr pārbaudiet ziņu adresātus, sekojiet @IntarsBusulis – Intaram nav zilā ķeksīša, bet viņam esat jūs ❤❤❤ #win #intarsvsinstagrams #intarameme #piesekošanasrekords #draudzībasvārdā #IntarsBombardē #KurIrManiSekotāji #busulameme #richLatvianKids #LuxuryExtreme #VIPinstagram #LuxuryLifestyle #BloggerLifestyle #VIPbalticStyle #IntarsBusulis #glutenfreeblogger _____________________________________ #10 Друзья продолжают спрашивать, где Ты, как Ты выглядишь, что Ты ешь… Ты плюешь на всё и создаешь новый аккаунт в Инстаграме – сколько можно держать людей в неведении! Начнёшь с нуля, достигнешь звёзд, Тебе не нужно будет никому доказывать, что Ты существуешь… и Ты можешь снова произнести свое имя пользователя ? ? #win Мораль истории. Не передавайте свои пароли незнакомым людям, всегда проверяйте получателей сообшчений, следуйте @IntarsBusulis – у Интарса нет синей галочки, но у него есть вы ❤❤❤ #win #интарспротивинстаграмс #мэминтарса #рекордпоследователей #воимядружбы #интарсбомбит #гдемоипоследователи #мэмбусул #ЛакшериЛайф #RichLatvianKids #LuxuryBaltics #LuxuryExtreme #VIPinstagram #glutenfreeblogger #интарсбусулис

A post shared by Intars Busulis (@intarsbusulis) on

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv