Iedzīvotāji jau gatavojas atkārtotām vēlēšanām; retais tic, ka sanāks izveidot valdību
20/12/2018
Linus Videls pirmo reizi savā dzīvē gūst ”hat-trick” un ”Dinamo” negaidīti pieveic ”SKA”
20/12/2018

Cik naudas ir jāiztērē, lai saliktu vismaz cienīgu datoru priekš ”gaming”?

FOTO AVOTS: PCMag.com

Jauniešu vidū, ļoti populāri ir spēlēt datorspēles, kas angliski saucās ”gaming” – izrunā kā ”geimings”. Un lai spēlētu šīs spēles kvalitatīvi, ir nepieciešams labs dators, kuram ir noteikti punkti, kam jābūt noteiktā līmenī. Šādi datori arī maksā samērā daudz, tāpēc vienmēr rodas jautājums – cik daudz var ietaupīt un cik tad īsti jāmaksā par datoru priekš ”gaming”, kurš strādātu vismaz puslīdz labi?

To iekš sava YouTube kanāla pirms kāda laika publicēja viens no kanāla ”FunFaceTV” līderiem Norberts Zaharevičs. Šo video viņš publicēja savā personiskajā kanālā ar nosaukumu ”bgcentrs”. Tas gan īsti nebija video – viņi tiešraidē pārraidīja spēli un tiešraides sākumā viņi centās ”salikt” ciešamu ”gaming” datoru 1000 eiro vērtībā.

Jāsaka, ka tas izdevās puslīdz. Viņi šo datoru salika, tomēr atzina, ka viņš nav pietiekami labs spēlēm un to vajag nedaudz uzlabot. Viņi iztērēja aptuveni 1050 eiro tikai priekš datora rezerves daļām un perifērijām, kas respektīvi ir datorpele, klaviatūra, austiņas un mikrofons. Viņi pat neiztērēja naudu visiem nepieciešamajiem vadiem un arī deskoptam jeb datora ekrānam.

Ņemot vērā visus šos faktus, izdevīgāk ir iegādāties kādu spēļu konsoli – piemēram, XBOX vai Play Station. Vēl, protams, ir arī tādas platformas kā Nintendo, Sega un arī citi. Uz tām var spēlēt dažādas spēles – vairāk tieši sacīkšu spēles un sporta spēles, jo šaušanas spēles uz kontroliera ir spēlēt samērā grūti. Tomēr, nav neiespējami un var arī mēģināt spēlēt tādas spēles uz konsolēm.

Konsoles maksā aptuveni 300 līdz 400 eiro. Pats kontrolieris nāk vienmēr klāt komplektā, bet bonusā var nopirkt atsevišķi, robežās no 60 līdz 80 eiro, ja pērk jaunu veikalā. Lombardos un internetā lietotas var dabūt lētāk un tās reti kad ir ar kaut kādiem defektiem.

Lai gan spēles ir dārgas un uz konsolēm nevar spēlēt pirātiskās versijas un vidēji spēle izmaksā 30 līdz 50 eiro vai pat vēl vairāk. Atkarībā no spēles ražotāja un arī specifikas, popularitātes, kvalitātes un tā turpinot.

Turklāt, konsoli var pieslēgt pie televizora, kas ir daudz izdevīgāk, tāpēc varam teikt, ka konsole ir daudz izdevīgāk par ”gaming” datoru, ja ir vēlme spēlēt tieši sacīkšu un sporta spēles. Turklāt, uz konsolēm nekad nav problēmu ar spēļu raustīšanos un kvalitāti, jo tās vienmēr iet uz augstāko kvalitāti.

Jāsaka, ka tā ir arī lieliska Ziemassvētku dāvana – tas tā, ideja pirms svētkiem!

Atgādināsim, ka mēs neiesakām spēlēt pirātiskās versijas. Tas ir nelegāli un neiesakām to darīt! 

Arī par konsoļu iegādāšanos tas ir tikai mūsu ieteikums no personiskās pieredzes un nav nekas uzspiests. Mūsuprāt, tas vienkārši ir izdevīgāk!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv