Latviju sasmīdina kārtējais ss.com sludinājums: krieviem mašīnu pārdod 2 tūkstošus eiro lētāk nekā latviešiem
12/02/2019
”Satiku vecu paziņu Rīgas lidostā. Kad apvaicājos kāpēc aizbrauc, man savilkās pirksti dūrē…”’
12/02/2019

Fani izmisumā: Kiviču vairs nav iespējams atrast iekš Instagram; iespējams, izdzēsis profilu

FOTO AVOTS: Facebook (Andris Kivičs)

12.februāris, Andra Kiviča faniem nav bijis patīkams. Meklējot Andri Instagram, var atrast tikai pāris ”fake” kontus, kuriem nav sekotāju. Tas varētu liecināt par to, ka Andris savējo ir izdzēsis.

Andri iekš Instagram, varēja atrast, rakstot @andriskivics . Kvēlākie fani un atbalstītāji ir sašutuma un uztraukuma pilni, jo šādu profilu vairs atrast nevar – lapa rādas vienkārši tukša!

Iemesls Andra rīcībai īsti nav zināms. Iespējams, mūziķis nav izturējis cilvēku aprunāšanu sociālajos tīklos, kas tiešām varētu būt kaitinoša. Visi tomēr esam cilvēki un vēlamies mierīgu dzīvi.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Andris Kivičs ar Lieni taisa tiešraidi vannā – fani smej, ka redzams dzimumorgāns (VIDEO)Informācija, protams, nav oficiāla vai apstiprināta. Iespējams, Andris ir nomainījies lietotājvārdu un/vai izņēmis bildes. Pastāv pat neliela varbūtība, ka tik pat labi konts ir uzlausts. Kamēr Andris neko pats nav minējis par šo sociālajos tīklos, tikmēr nekas nav zināms – atliek vienīgi izteikt teorijas un spriest.

Nesen, savu Instagram profilu ar vairāk kā 50 tūkstošiem sekotāju pazaudēja mūziķis Intars Busulis, kas krita interneta garnadžu nagos. Viņš atvēra e-pastā vēstuli, kas it kā bija no Instagram, kas piedāvāja verificēt viņa profilu. Izrādījies, ka tie bijuši hakeri, kas momentāli nomainījuši visus datus profilam un profilu Intaram nav izdevies atgūt.

Tagad Intaram ir jauns profils ar tādu pašu nosaukumu un viņam jau ir ap 10 tūkstošiem sekotāju. Tāpēc, nevar izslēgt varbūtību par līdzīgu scenāriju.

Variantu daudz – kas noticis ar Andra Instagram, uzzināsim tikai tādā gadījumā, ja faniem pastāstīs to viņš pats.Iekš Facebook, Andris vēl ir atrodams, bet iemeslu noskaidrot mums neizdevās, kāpēc viņu vairs nav iespējams atrast iekš aplikācijas Instagram. Andrim tur sekoja vairāki tūkstoši un viņš tur ik pa reizei, publicēja foto no pasākumiem, ceļojumiem un vienkārši savas dzīves.

Slava nav viegla un jāsaka, ka pēdējās dienās, mūziķim tiešām bijis jāklausās gan daudzos uzmundrinājumos, gan tik pat nosodījumos un necilos komentāros.

Informēsim, gadījumā, ja atklāsies, kas ir noticis ar Andra Kiviča Instagram profilu.

Dalies ar rakstu sociālajos tīklos, lai to uzzina arī citi! Tas aizņems vien dažas sekundītes… Dalies iekš Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv