TESTS: Vai zini Latvijā pazīstamu cilvēku vārdus?
18/02/2019
VIDEO: ”Rīgas satiksmes” šoferis, ”vālē” pa pretējo joslu, sastrēgumā apdraudot desmitiem dzīvību
18/02/2019

FOTO: Dzirksteļojoši elektrības vadi un apstākļi kā midzenī – policisti Rīgā atrod divus mazus bērnu ar dzērušiem vecākiem

FOTO AVOTS: Facebook (Rīgas pašvaldības policija)
Kā vēsta portāls <<theb.lv>>, tad policisti kādā mājokli ir atraduši divus mazus bērnus. Dzīvoklis bijis antisanitāros atpstākļos, kā arī vecāki bijuši manāmi iereibuši.

9.februāra vakarā – pulksten 22:17, Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu, iespējams, vardarbīgu kaimiņu konfliktu Čiekurkalnā. Ziņotāji skaidroja, ka norādītajā dzīvoklī dzīvo mazi bērni ar vecākiem. Apstākļu noskaidrošanai, uz šo dzīvokli tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi konstatēja, ka neilgi pirms viņu ierašanās, tur jau pabija Valsts policija. Notikuma vietā noskaidroja, ka patiešām šajā mājoklī ir noticis vardarbīgs ģimenes konflikts. Strīdā iesaistītais vīrietis, skaidroja, ka mīļotā viņu krāpjot.

Sieviete atspēkoja, ka dzīvesbiedrs mājās palicis agresīvs un sācis viņu apsaukāt cieņu aizskarošos vārdos, turklāt meties virsū ar dūrēm, lai to fiziski iespaidotu. Lai arī pārrunu laikā likumsargi nekādus miesas bojājumus sievietei nemanīja, viņi tik un tā piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Cietusī no tā atteicās.

Valsts policijas darbinieki no cietušās saņēma pieteikumu par miesas bojājumu nodarīša un nosūtījumu iedeva uz tiesu medicīniskās ekspertīzes noteikšanas. Vīrietis pēc tā tika uzreiz aizturēts.Savukārt, Rīgas pašvaldības policisti turpināja darbu ar notikumā iesaistītajiem bērniem. Dzīvoklī tika veikta tā apskate un tika konstatēts, ka bērni uzturas antisanitāros apstākļos. Uz grīdas un pie sienas, tika atrasti neizolēti elektrības vadi, kas tur vienkārši mētājās. Viens to tiem policistu klātbūtnē pat sāka dzirksteļot, pēc kā dzīvoklī pazuda elektrība.

Bērnu mātei tika arī pārbaudīta alkohola koncentrācija telpā, tomēr konstatētais reibums nav bijis milzīgs. Pēc dzīvokļa apsekošanas, nolēma, ka sazināsies ar bērnu vecmammu, jo dzīvoklis drīzāk līdzinājās midzenim, nevis vietai, kur būtu jāaug maziem bērniem. Vecmāmiņa piekrita uz laiku uzņemties rūpes par mazbērniem un sivietes atvases jau ir nogādātas pie viņas.

Lietas materiāli saistībā ar bērnu tiesību pārkāpumiem, ir nosūtīti Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai un dotajā brīdī tiek izvērtēts notikušais. Savukārt aizdomās par nelikumīgu elektrības pieslēgumu, informācija tuvākajā laikā tiks pārsūtīta atbildīgajiem dienestiem.

Neaizmirsti painformēt draugus sociālajos tīklos daloties ar šo ierakstu! Padalies ar šo rakstu Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur, lai šo uzzinātu pilnībā visi! Tas aizņems vien pavisam īsu brītiņu!

Tiek piedāvāts arī oficiālais Rīgas pašvaldības policijas Facebook ieraksts un fotogrāfijas no notikuma vietas!

Facebook ieraksts:


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv