Tuvojas Ziemassvētki – 20 Ziemassvētku pantiņi, kurus derētu iemācīties
20/12/2018
Spēle Fortnite – kā tā ietekmē bērnus?
22/12/2018

Google kopā ar Makulaju Kalkinu izveido ”Viens Pats Mājās” tipa reklāmu, īsfilmu

Ekrānšāviņš no YouTube publicētā video.

Kopš filmas ”Viens Pats Mājās” pirmās daļas uzņemšanas ir pagājuši jau 28 gadi, bet kopš otrās daļas 26 gadi. Mazais Kevins ir pārvērties no 9 gadus veca nebēdņa par 38 gadus vecu vīrieti, kurš ir interneta mega zvaigzne un izbijusi Holivudas zvaigzne.

Lai gan filma ir veca, tā joprojām ir leģendāra un tiek skatīta gandrīz katrā ģimenē, tieši, kad ir pienākuši Ziemassvētki un ir adventes laiks. Lai gan YouTube pēdējā laikā ir bijusi platforma, kur izskanējušas vairāk negatīvas emocijas nekā pozitīas, šoreiz ir iznācis video, kur ir redzama praktiski tikai pozitīva kritika. Lai gan tā ir pa pusei reklāma, pa pusei īsfilma par to, kāds būtu ”Viens Pats Mājās”, ja tas tiktu izņemts tagad, tai ir ļoti labas atsauksmes.

Video ir pirmajā vietā tendencēs visā pasaulē un nepilnu divu dienu laikā video ir skatīts jau gandrīz vienpadsmit miljonus reižu. Videoklipam ir gandrīz 215 tūkstoši ”PATĪK” un tikai 4 tūkstoši nepatīk (šī raksta tapšanas brīdī), kas YouTube ir ļoti labs rādītājs. Aptuveni, 98% atzīmē šo video ar īkšķīti uz augšu jeb ”LIKE”. Piedāvājam šo video arī noskatīties.

VIDEO:

Video ir vairāk tapis kā reklāma un pa pusei tāda kā īsfilma, bet jāsaka, ka tas cilvēkiem netraucē izbaudīt faktu, ka pēc tik ilga laika, Makulajs Kalkins ir atgriezies mazā Kevina Makalistera tēlā.

Jāsaka, ka šī Google un Makulaja sadarbība ir izveidojusies ļoti veiksmīga, jo cilvēkiem šis video ļoti patīk un jāsaka, ka ir arī iemesls – tas tiešām izdevies superīgi labs! Lai vai kā – iesakām to noskatīties.

Lai izdevušies svētki un priecīgs, izdevies, sasniegumiem pilns jaunais 2019.gads, kurš straujiem soļiem tuvojas!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv