12/05/2019
Latvija izcīna uzvaru pret Itāliju! Izrādi puišiem cieņu un padod tālāk…
14/05/2019

Hārtlijs: ”Aizmirstam zaudējumu pret Šveici! Šogad mēs tik un tā tiksim pie medaļām”

FOTO AVOTS: AOP / yle.fi / Google arhīvs

Latvijas hokejisti, Slovākijā notiekošajā Pasaules Čempionātā, ir aizvadījuši jau divas spēles. Vienā spēlē izcīnīta uzvara ar 5:2 pret Austriju, bet pēc tam piekāpās ar 1:3 vicečempionei Šveicei. Lai vai kā – degunus pēc spēles nedrīkst nokārt un jādodas tālāk, cīņā par medaļām.

Zaudējums pret Šveices hokejistiem ir ļoti sāpīgs un tas var izšķirt Latvijas likteni saistībā ar ceturtdaļfinālu. Tomēr, nav laika nokārt degunu, jo priekšā ir vēl svarīgākas spēles. Vārtsargs Elvis Merzļikins, pēc spēles intervijā atklāja, ka pēc viņa uzskatiem Šveicei paveicās ar šo uzvaru. Hārtlijs gan norādīja uz to, ka Latvijas hokejisti nespēja izmantot sev dotās iespējas un tas bija iemesls zaudējumam.

Čempionāts gan pāragri noslēdzies trenera asistenta dēlam Rodrigo Ābolam. Viņš spēlē pret Šveici ir salauzis pirkstu un turnīrs viņam, diemžēl, ir noslēdzies.

Dārziņš pēc uzvaras pār Austriju atklāja, ka Latvijas hokejistiem ir ”biznesa plāns” kā tikt ceturtdaļfinālā, bet Hārtlijs izteicās labi par Rūdolfu Balceri, sakot, ka viņš ir ”burvis ar nūju”. Jācer, ka Dārziņa teiktais arī piepildīsies un Latvija iekļūs labāko astotniekā.

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas rindās pēc diviem aizvadītiem mačiem ir tieši NHL kluba Otavas ”Senators” spēlētājs Rūdolfs Balcers. Viņa kontā viens vārtu guvums un četras rezultatīvas piespēles. Viņš ieņem arī sestā rezultatīvākā spēlētāja titulu visā turnīrā.

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…