VIDEO: Augumā īss jaunietis, Porziņģim Liepājā iedod pa seju un pārsit uzaci
12/05/2019
Latvija izcīna uzvaru pret Itāliju! Izrādi puišiem cieņu un padod tālāk…
14/05/2019

Hārtlijs: ”Aizmirstam zaudējumu pret Šveici! Šogad mēs tik un tā tiksim pie medaļām”

FOTO AVOTS: AOP / yle.fi / Google arhīvs
Pa diviem rezultivitātes punktiem arī Rīgas ”Dinamo” uzbrucējam un izlases kapteinim Laurim Dārziņam (1+1). Divi punkti arī NHL komandas Pitsburgas ”Penguins” uzbrucējam Teodoram Bļugeram (0+2) un HC ”Lausanne” spēlētājam Ronaldam Ķēniņam (1+1). Merzļikinam pēc vienas spēles 94,44% atvairītie metieni, bet Gudļevskim 88,89%.

Kā jau iepriekš minēts, nedrīkst degunu nokārt. Ir jāturpina cīņa par labāko astotnieku un pat medaļām. Arī Bobs Hārtlijs uzskata, ka cīņa par medaļām ir iespējama un var izdoties izcīnīt godalgas. Ir jāiet uz visu banku un jācīnās pat par čempionu titulu, kas nemaz nav tik neiespējami.”Jāaizmirst neveiksme pret Šveici un jādodas cīņā par medaļām! Šogad mēs pie tām tiksim!”

Nākamo spēli Latvija aizvadīs jau pavisam drīz – 14.maija pievakarē, plkst. 17:15, cīnīsies par uzvaru pret Itālijas hokejistiem. Ir jāizcīna uzvaras un jācer iekļūt labāko astotniekā!

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur… Tas aizņems tikai dažas sekundītes!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv