Atrasts skaistākais klēpjsunītis Latvijā – mazais sociālo tīklu zvaigzne (+FOTO)
20/12/2018
Cik naudas ir jāiztērē, lai saliktu vismaz cienīgu datoru priekš ”gaming”?
20/12/2018

Iedzīvotāji jau gatavojas atkārtotām vēlēšanām; retais tic, ka sanāks izveidot valdību

FOTO AVOTS: cvk.lv

Ir pagājis jau diezgan ilgs laiks kopš notika vēlēšanas un ir jau bijuši vairāki ministru kandidāti. Sākotnēji ”Jaunās Konservatīvās Partijas” pārstāvis Jānis Bordāns, pēc tam ”KPV LV” partijas pārstāvis Aldis Gobzems un tagad kārta ir Arturam Krišjānim Kariņam, kurš pārstāv ”Vienotība”.

Vien retais tic, ka Kariņam izdosies izveidot valdību, ja tas neizdevās Bordānam un Gobzemam. Turklāt, Kariņš jau ir pateicis, ka par ministru nepieņems Gobzemu. Gobzems ar to atbildēja, ka neatbalstīs Kariņa veidotu valdību, kas līdz ar to nozīmē, ka krietni sarūk iespējamība, ka Kariņam varētu izdoties izveidot valdību.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis jau ir teicis – ja Kariņam neizdosies izveidot valdību, tad viņš piesaistīs partijas, kuras nav iebalsotas Saeimā. Tauta jau sauc – Vējonis dos iespēju savai partijai, kas varētu būt bijis ļoti gudrs gājiens no viņa puses. Vispirms iedodot iespēju abiem jaunajiem, pēc tam Kariņam un pēc tam savai partija ”ZZS”.

Lai vai kā – tā ir tikai Latvijas iedzīvotāju pieļautā iespējamība, kas ir izteikta iekš Facebook. Neviens to oficiāli nav apstiprinājis – tā ir tikai iedzīvotāju un balsotāju radīta teorija. Vai tā ir vai nav? To mēs nevaram zināt.

Bet iedzīvotāji gan runā vairāk par ko citu – reti kurš vairs tic, ka kādam sanāks izveidot valdību. Daudzi jau gatavojas atkārtotām vēlēšanām. Daudzi uzskata, ka nav iespējams sastādīt vairs valdību, jo kāda no galvenajām partijām tāpat no neatbalstīs.

Pagaidām, šķiet, ka budžets līdz 2019.gadam noteikti netiks pieņemts un uzrunu svētkos teiks atkal Māris Kučinskis. Tomēr, svarīgākais ir tas, vai izdosies beidzot izveidot valdību vai būs atkārtotās vēlēšanas? To mēs varēsim redzēt tikai ar laiku, tomēr ir saprotams, ka ar atkārtotu vēlēšanu palīdzību, krietni mainītos vēlēšanu rezultāti pēc pēdējiem notikumiem kādi ir bijuši.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv