Vāc parakstus, lai sāls kaisīšanas vietā uz ceļiem, izmantotu smiltis; vajag vēl 2000 parakstus
31/01/2019
Amerikā policists fiziski iespaido melnādainu vīrieti (VIDEO)
31/01/2019

IESPĒJAMS TIKAI KRIEVIJĀ: Puiši piesien pie mašīnas paklāju un vizinās pa Krievijas ielām; sods 13 eiro

FOTO: ekrānšāviņš no video

Ir viens labs teiciens: ”Iespējams tikai Krievijā!” Un atkal nākas pārliecināties par to, ka tas ir diezgan patiess, jo no mūsu kaimiņvalsts Krievijas, atkal nāk kāds šokējošs video! Pārgalvīgi puiši pa piesnigušajām Ņižņijnovgorodas ielām, šļūkuši uz paklāja, kas piesiets pie automašīnas.

Video ir publicēts 26.janvārī un tas ir izpelnījies diezgan lielu popularitāti sociālajos tīklos. Cilvēku domas gan par šo video dalās – pusei šis video patīk, otrai pusei nepatīk. Daudzi cilvēki šo uzskata par ļoti pārgalvīgu un riskantu rīcību, tāpēc to neatbalsta.

Tiesa, pārgalvīgie puiši ir sodīti. Policija nav noslinkojusi un ātri vien noķērusi pārgalvjus. Tie aizvesti uz iecirkni, kur tiem lika sniegt paskaidrojumu par savu rīcību, vēsta ”The Moscow Times”.

Savukārt, Krievijas Federācijas Iekšlietu ministrija savā oficiālajā mājaslapā, šonedēļ izplatīja ziņu, kurā teikts, ka šoferis, kas bija pie stūres un vilka paklāju ar puišiem, bijis 24 gadus vecs un tam ir sastādīts adminstratīvā pārkāpuma protokols jeb sods.

Vārdā nenosauktajam automašīnas vadītājam, par cilvēku pārvadāšanu ārpus automašīnas, tika piespriests 1000 rubļu sods, kas mūsu valūtā ir aptuveni 13 eiro.

Video ir skatīts nedaudz vairāk kā 25 tūkstošus reižu un tas ir vien nedaudz mazāk kā minūti garš, tomēr izpelnījies gan popularitāti, gan arī diezgan lielu ažiotāžu visā plašajā pasaulē.

Vairāk cilvēki ir diezgan šokēti par to, ka sods ir tikai 1000 rubļu apmērā, kas Latvijā ir ap 13 eiro. Tas nozīmē, ka sods ir diezgan viegls un mazs un nekur nav teikts, ka šoferis un jaunieši šo var atkārtot. Jācer uz to, ka viņi tā gan nedarīs.

Jāsaka, ka šo jauniešu izdarītais ir ļoti neadomāti un mēs neiesakām nevienam to atkārot. Tas var apdraudēt dzīvību un nevajag to atkārtot.

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai šo zina un redz arī pārējie – tas aizņems vien dažas sekundītes…

VIDEO:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv