Viltus ziņu ”tēvs” un mūziķis Neids, tagad strādā Hesburger par kasieri (FOTO)
22/01/2019
VIDEO: Vīrietis no Latvijas nofilmē pilnu Mēness aptumsumu tepat Latvijā
22/01/2019

Izbraucot no autoostas, uzreiz saplīst autobuss; pasažieriem naudu neatgriež

FOTO AVOTS: wikipedia arhīvs

Maršruta Valmiera – Rēzekne autobuss iziet no Valmieras, nobrauc nepilnus 100 metrus un saplīst – pasažieriem nauda par biļešu pirkšanu netiek atgriezta, tā vēsta LTV1 raidījums ”Ceturtā studija”, 22.janvāra izlaidumā.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: VALMIERĀ UZDARBOJAS BOMZIS – ALKOHOLPIRCĒJS! UZMANIET BĒRNUS!

Kāds pavisam īpatnējs notikums, risinājies Valmierā. Jau vienreiz no šejienes nāca nepatīkams notikums saistībā ar autobusiem un šoreiz tāds atkal ir. Sakritība? Grūti teikt!

No Valmieras autoostas, ik dienu iziet desmitiem autobusu un ar tiem brauc simtiem cilvēku. Pavisam nesen, maršruts Valmiera – Rēzekne, noteiktiem cilvēkiem, sagādāja galvas sapēs…

Cilvēki nopirkuši biļetes, sakāpuši autobusā un gatavojušies braucienam uz Rēzekni vai kādu citu no pieejamajiem ceļa posmiem. Taču prieks nav bijis ilgs – autobuss paspējis izbraukt no autoostas, nobraucis nepilnus simts metrus un tur pat uz vietas – saplīsis…

Tas esot bijis ”Ecolines” autobuss, cik var saprast no teiktā raidījumā un skatītāju komentāriem.

Prasot šoferim, ko darīt – lai naudu atgriež, viņš atbildējis, lai dodas uz autoostu un prasa biļešu tirgotājām, lai to atgriež. Savukārt, autoostā naudu par biļetēm arī neatgrieza, liecina LTV1 raidījums ”Ceturtā studija”.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: VTU VALMIERA AUTOBUSĀ NEIELAIŽ 12 GADUS VECU BĒRNU, JO 5 EIRO BANKNOTE ESOT PĀRĀK ”NOBRUŽĀTA”.

Kāda pārstāve skaidroja, ka naudu nevarot atgriezt, jo autobuss skaitījās izbraucis no autoostas un tas nozīmē, ka ”reiss esot izpildīts”. Viņa skaidroja, ka cilvēkiem, kas pirka biļetes pie šofera, tiem naudu vajadzēja atgriezt, bet tiem, kas autoostā – tiem nē. Vai viņi saņēma naudu – nezinām!

Biļetes cena no Valmieras uz Rēzekni ir nedaudz vairāk kā astoņi eiro. Tā tomēr ir diezgan liela nauda, skatoties uz Latvijas minimālo un vidējo iedzīvotāju algu.

Beigās ”Ecolines” autobusa kompānija e-pastā paskaidroja, ka varot uz viņu e-pastu atsūtīt biļetes kopiju, ja tā saglabājusies un savu konta numuru un tad nauda tikšot atgriezta. Tātad – ja biļete saglabājusies, tad naudu var atgūt, ja ne, tad… neko darīt…

Netiek gan publicēts, cik daudz pasažieru jeb braucēju esot bijis, tomēr, cik zināms, tad uz šādiem reisiem, cilvēku parasti esot diezgan daudz.

Nav arī dotas informācijas, kas noticis ar autobusu un pēc cik ilga laika tas ir sācis darboties un vai cilvēki tika informēti par to, ka reiss atcelts!

Cilvēkiem bija pašiem jādomā, kā tik līdz gala punktam, līdz kuram netika autobusa saplīšanas dēļ.

Mūsu mērķis nav nomelnot vai apvainot kompāniju. Mēs vienkārši informējam un brīdinām savus sekotājus un lasītājus. Esiet uzmanīgi!

Lūgums dalīties ar šo ziņu tālāk sociālajos tīklos, lai par šo uzzina visi…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv