VIDEO: 14 gadus vecs jaunietis skolā šausmīgi piekauj vienaudzi (18+)
13/09/2019
VIDEO: “Sācies karš?” Bolderājā notiek trakas lietas
15/09/2019

Izsludināts oranžais brīdinājums: visā Latvijā gaidāma postoša vētra un spēcīgas lietusgāzes

FOTO AVOTS: Monta Blāze - Pētersone / ventasbalss.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Arvien biežāk Latvijā var vērot dažādas dabas stihijas. Bieži vien tās ir arī postošas vētras, kas ar lietusgāzēm vēlāk pāraug plūdos. Bez vētras neiztiks arī septembra otrās nedēļas pēdējās dienas.

2019.gada 15.septembris, internetā tika sagaidīts ar daudzām ziņām. Viena no ”karstākajām” ziņām bija par to, ka svētdien (15.septembrī), visā valstī gaidāms stiprs vējš un izsludināts pat oranžais brīdinājums.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs jeb LVĢMC, visā valstī svētdienas rītā izsludināja oranžo brīdinājumu. Iepriekš vien Vidzemes un Kurzemes piekrastēs bija spēkā brīdinājumi. Tie bija dzeltenie, bet tagad tie ir paaugstināti līdz oranžajam līmenim.

Piekrastes teritorijās tiek prognozēts rietumu, dienvidrietumu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 26 metriem sekundē jeb m/s. Tuvāko stundu laikā, vējš pieņemsies spēkā arvien vairāk un vētra var būt arī postoša un ar lietusgāzēm izvērsties ar ne pārāk labu iznākumu.Pārējā Latvijā gan joprojām spēkā ir vien dzeltenās krāsa brīdinājums. Tas tāpēc, jo daudzviet gaidāmas vēja brāzmas vien līdz 20 m/s.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv