TESTS: Kāds auto Tev būs nākotnē?
16/01/2019
TESTS: Cik labi Tu zini bērnības multfilmas?
16/01/2019

Ja Tev patīk LIL PEEP, tad šī dziesma Tev noteikti patiks!

Roberts Lucs ir tautā diezgan plaši pazīstams reperis un mūziķis, kurš nāk no Jelgavas. Popularitāti ieguva ar savu albumu ”Vaska Muzejs”, kuru izlaida 2017.gada sākumā, bet to turpina uzņemt vēl vairāk, pēc tam, kad izlaidis divas jaunas dziesmas un paziņojis par savu jauno albumu drīzumā!

Albuma nosaukums būs ”F41”. Par to, kādas dziesmas būs šajā albumā un cik daudz – tas mums zināms nav. Tomēr, nezinot pat kādas dziesmas būs albumā, albums solās būt ļoti labs.

14.janvārī, Roberts savā YouTube kanālā izlaida jaunu dziesmu ar videoklipu – ”ES BEZ TU”, bet jau nākamajā dienā, fanus priecēja ar vēl vienu dziesmu – ”MĪLI MANI”. Tā gan bija bez videoklipa, tomēr arī ļoti patīkama un cilvēki ātri steidza izteikt pozitīvas atsauksmes.

Sekotāju skaits Instagram, Robertam ir nedaudz vairāk kā 1 600, bet YouTube viņš pavisam drīz sasniegs jau 3 tūkstošu sekotāju robežu. Ļoti daudzi klausītāji, viņu sāk pielīdzināt pasaulē slavenajam emo reperim – LIL PEEP, kas mēdza izdot līdzīga tipa dziesmas. Tāpēc, varam teikt, ka šī dziesma, visticamāk, Tev patiks, ja Tev patīk mūziķa LIL PEEP daiļrade un, iespējams, Tev mūzikas playlistē būs jauns materiāls.

Piedāvājam noklausīties abas Roberta dziesmas, kuras viņš izdeva pavisam nesen un ļaujam palīdzēt viņam iegūt popularitāti, pieskojot viņam gan YouTube, gan arī Instagram.

Lai klausītos abas viņa jaunās dziesmas, dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv