Pašmāju hīts: sešus gadus vecais Ričards, stāsta kā pareizi mīlēt meitenes (VIDEO)
23/01/2019
Aldis Gobzems: ”Mēs balsosim par zaudētāju valdību – par partiju, kas vēlēšanās zaudēja un veidos valdību”
23/01/2019

Jūlija Stepaņenko atklāj, ka Artis Pabriks ir iemesls 13.janvāra grautiņiem un cenšas atvērt tautai acis

FOTO AVOTS: sputniknewslv.com

23.janvāra rīta pusē, Saeima lēma par uzticības izteikšanu Krišjaņa Kariņa veidotajai valdībai. Viens to atbalstīja, cits neatbalstīja, bet vislielāko uzmanību pievērsa Jūlija Stepaņenko, kas Kariņa valdību neatbalstīja un centās tautai atvērt acis, vēsta Rīga TV24 pārraidītā tiešraide no Saeimas sēdes.

Katram šajā sēdē bija iespēja izteikties – to darīja daudzi!

”Nav nekādas tautas varas! Nav nekādas jaunās Saeimas!” – tā viņa teica. Jūlija Stepaņenko Kariņa veidoto valdību Saeimas sēdē neatbalstīja. Tā vietā, viņa izstāstīja solījumus, kuri netika izpildīti un iemeslus kāpēc šo valdību neatbalsta.

Jūlija arī raidīja nevisai cildinošus vārdus uz deputāta Arta Pabrika pusi. Jūlija uzsvēra, ka neatbalstīs valdību, ja Artis Pabriks būšot aizsardzības ministrs, jo viņš ir iemesls 13.janvāra grautiņiem. Jūlija arī minēja vairākus solījumus, kurus Pabrika kungs nebija izpildījis.

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Aldis Gobzems skarbs izteikumos par Kariņa veidoto valdību un saka, ka tagad balso par valdību, kuru veido partija, kas vēlēšanās zaudēja


Jūlija turpināja arī ar Jāņa Bordāna un Artusa Kaimiņa nepildītajiem solījumiem un pretrunām.

“Šī nav jaunā politika. Šī ir politika, kas liek vēl vairāk vilties,” uzsver Stepaņenko. “Jaunās vecās politikas veidotāji, vienkārši izdekorē skatlogu.”

Jūlija Stepaņenko nepieder nevienai frakcijai un atklāj, ka laikā, kad partijas ”KPV LV” atrašanās koalīcijā bija uz jautājuma zīmes, viņa tika uzskatīta par piecdesmitpirmo – ”glābējbalsi”. Taču tā ir spekulācija.

Valdību neatbalstīja arī Aldis Gobzems.

Visa rakstā pieejamā informācija, ir no Rīga TV24 tiešraides no Saeimas sēdes, kur tika balsots par Krišjāņa Kariņa veidoto valdību.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv