Melu ziņu autors Neids stāsta par to, kas mainīsies, ja viņš būs deputāts; par Neidu uzņem dokumentālo filmu
30/01/2019
Madara Kiviča pirms kāzu gadadienas: ”Laulību gredzenu iemetīšu kanālā pie Brīvības pieminekļa”
31/01/2019

Katrīne Sauliete, stāsta, ko vīrietim nekad nevajadzētu teikt sievietei (VIDEO)

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no STV šova ''Starp mums runājot''.

Mūžīgais vīriešu uzdotais jautājums ir šāds: ko sievietei drīkst un ko nedrīkst teikt? Reizēm šķiet, ka dari pareizi, bet īstenībā – viss galīgi nepareizi…

Savukārt, uz šo jautājumu, atbildi radusi Katrīne Saulīte, kas raidījumā ”Starp mums runājot”, atklāja, ka vīrietim nekad nevajadzētu teikt taisnību sievietei par viņas izskatu, ja tas nav labs. Piemēram, neteikt par liekajiem kilogramiem utt. Bet, ja dāma izskatās labi – tasinību var droši atklāt, vēsta <<delfi.lv>> un raidījums ”Starp mums runājot”.

”Es vienmēr saku: ”Saki taisnību!” Tad viņš arī teica: ”Nu jā, Tev tur ir liekais kilgoramiņš.” Man uzreiz likās – ārprāts, kā Tev nav kauna? Tev mani jāmīl tāda, kāda es esmu,” stāsta Sauliete, piebilstot, ka vīrs pēc tam teicis: ”Bet Tu taču pati teici!”

Sieviete norāda, ka vīrietim noteikti nevajadzētu cilāt jautājumus par svaru. Īpaši, ja sievietei par tādām lietām ir kompleksi, aizspriedumi vai pārmetumi sev.

Viņa piekrīt raidījuma vadītāja Valda Meldera viedoklim, ka vīrietim nevajadzētu teikt taisnību sievietei par viņas izskatu, ja tas nav kompliments. Taujāta par to kā rīkoties, ja sieviete vienkārši izskatās labi, Sauliete teica: ”Tad gan var teikt taisnība.”

VIDEO:

Tā kā lūdzu – viss vīrietim vajadzīgais ir paskaidrots – gan ko drīkst sievietei teikt, gan ko nedrīkst!

Sarunu šovu ”Starp mums runājot”, vari skatīties katru otrdienu, plkst. 21:00 – kanālā STV!

Painformē arī savus draugus, lai viņi zina, ko drīkst sievietei teikt un ko nedrīkst! Dalies ar rakstu sociālajos tīklos – tas aizņems vien dažas sekundītes…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv