TESTS: Kādā mājā Tu dzīvosi, kad būsi pieaudzis?
14/01/2019
”Maxima” veikalā Rīgā, atdalījušies un nokrituši griestu fragmenti
14/01/2019

Kiviča sieva turpina plūkties ar Kiviča jauno mīļoto; sociālie tīkli eksplodē

FOTO AVOTS: google arhīvs

Tūdaļ jau būs apritējusi pusotra nedēļa, kopš sabiedrībi aktīvi aprunā Andra Kiviča izteikumus medijos un sociālajos tīklos. Pa to laiku, ar ne pārāk glaimojošiem komentāriem, ir apmainījušās divas daiļavas – mūziķa mīļotā Liene Skulme un viņa bijusī sieva Madara.

”Domāju, kāpec ir tā, kā tas ir. Skaisti žurnālu vāki ar Madaras bildēm, bērniem un apmelojumi. Madara, kurai jau ilgi ir citas attiecības ar džeku, kurš nav viņas vīrs. Atzināš pati. Un viņa vēl atļaujas kaut ko pārmest Andrim vai man, kuras bērnus es mīlu kā savējos…”. Tā savā ierakstā Facebook, pavisam nesen, rakstīja Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme. Šo ierakstu pamanīja arī Madara jeb Andra bijusī sieva, kas, protams, atbildi nav palikusi parādā.

Madara atbildēja šādi: ”Liene! Ko Jūs darāt? Man nekādas citas attiecības nav jau kādu ilgu laiku. Pieaudz! Tas, ka vīrieši uzdrošinās ar mani runāt pat pēc šķiršanās, diezvai ir Tava darīšana. Es esmu atvērta dzīvei, sabiedrībai un veltu visu laiku trim darbiem un savām meitiņām. Jūsu lietās, es nejaucos! Dzīvo, baudi un liec mieru manam ģimenei un manam privātumam.

Sevi apmelot es neļaušu. Es Tevi neaiztieku, un manās un, pagaidām, vēl mana vīra attiecībās, lūdzu, nejaucies! Lai izdodās Jums gūt sirdsmieru – viss! Andrim es vēlu patiesi to labāko, ar vai bez Jums,” tā raksta sociālajos tīklos Madara.

Lieki pieminēt, ka šī nav pirmā reize, kad mūziķis Andris Kivičs nonāk mediju krustcelēs un tiek sabiedrībā par viņu diskutēts. Piemēram, pirms pavisam neilga laika, uz boksa maču viņu izaicināja mūziķis Niks Endziņš, kas tautā plašāk pazīstam kā Neids. Par to lasīt vairāk vari šeit – te. Par šo cīņu gan nekas vairāk nav runāts – cik var saprast, tad mūziķis Andris, uz šo izaicinājumu nav nemaz reaģējis vai sniedzis atbildi.

Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai šo uzzina pēc iespējas vairāk cilvēku. Šis, tomēr, ir diezgan ievērības cienīgs notikums!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv