VIDEO: Vlogeris no Latvijas izsauc policiju un par viņiem pasmejas
15/01/2019
TESTS: Uz kuru valsti Tu vasaras brīvlaikā aizceļosi?
15/01/2019

Kokneses iedzīvotāji ir šokēti, cik cienījami un zināmi cilvēki, esot izrādījušies kokaīna kontrabandisti

FOTO: LETA

Pavisam nesen, Latvijā karstākā ziņa nāca no Kokneses, kur policija konfiscēja vairāk kā divas tonnas ar kokaīnu. Divas tonnas kokaīna, Eiropā tika ievestas paslēptas kuģa konteinerā, kura pavaddokumentos bija norādīti pārtikas produkti. Tā vēsta Ekvadoras policijas mājaslapā izplatītais paziņojums un medijs <<jauns.lv>>.

Paziņojumā ir skaidrots, ka ferma ir kalpojusi kā ”loģistikas centrs”, narkotiku tālākai izplatīšanai Eiropā. Tāpat ir norādīts, ka ir aizturēti pieci cilvēki. Uzvārdi šiem cilvēkiem gan tiek turēti noslēpumā – atklāts tikai sākuma burts.

Noskaidrots, ka viens no aizturētajiem varētu būt kāds labi zināms uzņēmējs un nopelniem bagāts makšķernieks no Aizkraukles puses.

Šis ir vērienīgākais narkotiku kontrabandas gadījums Latvijas vēsturē. Melš, ka kokaīna vērtībā varētu būt gandrīz 2 miljardi eiro.

Kokneses iedzīvotāji gan bijuši ļoti šokēti, cik daudz pazīstami un tautā cienījami cilvēki esot aizdomās turamie šajā kokaīna lietā.

Pēc neoficiālas informācijas, var spriest, ka kilograms kokaīna, tirgojāš par aptuveni 30 000 eiro, tāpēc kravas kopējā vērtība varētu būt pat 65 miljoni eiro, nemaz nerunājot, ja viss tiktu tirgots atsevišķi.

Valsts Policija ir šajā lietā aizturējusi piecus Latvijas pilsoņus. Trīs no viņiem ir piemērots apcietinājums, bet pārējiem bija mazāka līdzdalība šajā noziegumā, tāpēc viņiem noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par turpmākajiem notikumiem un jaunumiem, centīsimies ziņot un informēt.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv