Bērnības našķi jeb nostaļģija un atgriešanās 90tajos gados
25/12/2018
Rīgas ”Dinamo” izcīna samocītu uzvaru pret ”Ņeftehimix” un saglabā iespēju iekļūt izslēgšanas spēlēs
27/12/2018

Kurucs ar otro ”double-double” karjerā, sekmē ”Nets” grūto uzvaru otrajā papildlaikā

FOTO: New York Post

Kamēr Rīgas ”Dinamo” lēnām sāk atkrist no labāko astotnieka iekš KHL, tikmēr NBA komanda ”Nets” ar latviešu spēlētāju Rodionu, pietuvojas labāko astotniekam savā konferencē.

Kuruca pārstāvētā komanda no Bruklinas ļoti aizraujošā spēlē, tikās ar komandu no Šarlotes. Spēlējot pret ”Hornets”, tika aizvadīti divi papildlaiki, kuri palīdzēja noskaidrot uzvarētāju. ”Nets” uzvarēja ar rezultātu 134:132. ”Hornets” ir tiešais konkurents, kurš sacenšas ar ”Nets” par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Turklāt, Kurucs uzstādīja sev jaunu karjeras rekordu pavadītā laika ziņā spēles laukumā. Viņš laukumā pavadīja 39 minūtes un izcīnīja sev otro ”double-double” NBA karjerā. Rodions 39 minūšu laikā guva 13 punktus, savāca 12 atlēkušās bumbas, atdeva 3 rezultatīvas piespēles, paralēli vēl bloķējot vienu metienu un pārtverot 3 pretinieku bumbas. Rodions bija precīzs no pustālā, bet mazāk precīzs no tālmetiena. Realizēja vienu no trīs izdarītajiem tālmetieniem un trāpīja 5 no 7 pustālajiem.

No sliktās stastiskas jeb negatīvās statistikas, Rodions savāca trīs tehniskos brāķus, kļūdas jeb ”turnovers” un piecas personiskās piezīmes. Tomēr, joprojām beidza ar +5 lietderības koeficientu.

Dotajā brīdī, var teikt, ka Kuruca pārstāvētā komanda, balansē uz izslēgšanas spēļu zonas. Šī ir tā sezona, kad ”Nets” var beidzot atgūties un pēc ilga pārtraukuma, kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Lai gan iespēja cīnīties par finālu vai čempionu trofeju ir diezgan nereāla, tomēr franšīzei nāktu tikai par labu, ja viņi beidzot pārtrauktu šo neveiksmīgo sezonu skaitu.

Runājot par pašu Kurucu, nav īsti skaidrs kā viņš varētu noslēgt pirmo sezonu. Tūdaļ no traumas sadziedēšanas, ”Nets” rindās atgriezīsies Crabbe un Kurucam, visticamāk, būs jāatgriežas rezervē. Tomēr, tas nav 100%. Kurucs ir ļoti iepaticies galvenajam trenerim Atkinsonam kā spēlētājs un var arī palikt kā sākumsastāva spēlētājs.

Paralēli, mediji joprojām runā par Porziņģa atgriešanos NBA, par kuru vēl joprojām nav pilnībā nekādas ziņas. Nav pat īsti zināms vai Kristaps šosezon būs redzams laukumā. Savukārt, labu sniegumu iekš ”Spurs” rāda, nesen par tēvu kļuvušais Bertāns. Jāsaka, ka visiem latviešiem, kas ir NBA, šogad iet samērā labi un ir tikai jāgaida Kristapa atgriešanās ”Knicks” ierindā un ”Nets” iekļūšanu Play-Offos.

Jāpiemin, ka beidzot ir sākusies arī balsošana NBA zvaigžņu spēlei, tāpēc atgādināsim, ka var atdot balsi, ja ne par vairākiem NBA spēlētājiem, tad vismaz par mūsējiem – latviešiem. Atbasltīsim savējos!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv