Atkal viltus ziņas vai tomēr patiesība? Neids sola padarīt Latviju labāku un kļūt par deputātu.
26/01/2019
TESTS: Vai Tu spēj atpazīt Latvijas slavenību tikai pēc viņa acīm?
26/01/2019

Krimuldas vidusskolas skolotājs: ”Es parūpēšos, lai Tu šeit skolu nepabeigtu! Man ir tāda iespēja!” (VIDEO)

FOTO AVOTS: krimulda.lv / google arhīvs
Krimuldas novada skolas un arī Krimuldas vidusskola, pavisam nesen jau nonāca mediju redzes lokā. Cik varēja saprast, tad šis bija vienīgais novads Latvijā, kur bērniem par labām atzīmēm, tika dots ēdiens jeb brīvpusdienas, tā vēstīja TV3 ik vakara ziņas.

Krimuldas novada skolēniem, kam vidējā atzīme ir vismaz 7,5 balles un uz augšu, tiek pasniegtas brīvpusdienas uz nākamo semestri. Bet, ja neviena atzīme uz liecības semestrī nav zemāka par 7, tad Krimuldas vidusskolā tā ir 50 eiro stipendija. Cilvēku viedokļi dalījās – viens to uzskatīja par normālu rīcību, ka tiek pasniegtas brīvpusdienas, bet cits to uzskatīja par amorālu un galīgi nepareizu rīcību.

Savukārt, eksperte stāstīja, ka nav pieļaujams, ka bērniem tiek spekulēts ar ēdienu – ja labi mācies, tad ēd par brīvu, ja ne, tad maksā pats! Cilvēki pēc šī sižeta bija ļoti sašutuši un arī ieinteresēti, jo kā tā var, vai ne? Lai gan vairumam tas nešķita pareizi, Krimuldas vidusskolas direktorei un Krimuldas novada domes priekšsēdētājam tas šķiet normāli. Domes priekšsēdētajs tikai smaidīja un neko sliktu tur nesaskatīja.

Tomēr, ziņa šoreiz nav par to. Cilvēku redzes lokā un sociālajā portālā ”YouTube”, popularitāti guvis videoklips, kur Krimuldas vidusskolas skolotājs, skolēnam skaidri un gaiši pasaka, ka viņš parūpēsies, lai šo skolu nepabeigtu! Tagad šis skolēns skolu ir mainījis – nav gan minēts vai atklāts iemesls kāpēc.Pēc pieejamās informācijas, ir noskaidrots, ka tas ir kāds fizikas skolotājs, kurš pasniedz fiziku arī Murjāņos un agrāk to darīja arī Siguldā. Skolotāja vārds un uzvārds publiski atklāts netiek.

Nemēģinājām sakontaktēties ar skolas vadību, lai noskaidrotu vai viņi par šo notikumu ir informēti un, ja ir, tad vai viņi ir darījuši ko lietas labā.

Tomēr, cik mums zināms, tad skolotājam nav izvirzītas nekādas sankcijas un darbs tiek mierīgi turpināts.

Par video ir šokēti daudzi!

LASI LĪDZĪGU RAKSTU: Valsts šokā; Krimuldas novadā, bērniem par labām atzīmēm tiek dots ēdiens

Videoklips jeb audio ieraksts ir vien pusminūti garš, tomēr tur skaidri un gaiši var dzirdēt kā tiek draudēts ar to, ka skolotājs izdarīs tā, ka skolēns šo skolu nepabeigs. Audio ieraksts bija krietni garāks un tajā tika diskutēts arī par citām lietām. Bet šoreiz piedāvāsim tikai svarīgāko daļu no tā!

Atlikušajā daļā, kas lasītājiem nav pieejama, skolotājs ar skolēnu diskutē, kā arī skolotājs vairākkārt aizskar vietu no kuras viņš nāk, kā arī skolēna ģimeni.

Grūti sacīt vai tas, ka skolēns ierakstīja šo audio ir slikti vai labi. Tas neskaitās ētiski, tomēr vismaz ir pierādījums, kas liecina, ka skolotājs to tiešām ir teicis! Vai tas skaitās pareizi un vai skolotājs maz tā drīkst teikt un kādas sankcijas par to draud?

Visa šajā rakstā iekļautā informācija ir patiesa un nav izdomāta. Šis patiess notikums un tā patiesumu pierāda videoklips, kas ir otrajā lapā. Tur var skaidri un gaiši dzirdēt skolēna un skolotāja sarunu!

Lai skatītos video, dodies uz šī raksta otro lapu…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv