Latvijā ir viens no sliktākajiem rādītājiem vidējās dzīves ilguma ziņā
27/12/2018
Atklāts drāmu karalienes Evelīnas Pārkeres noslēpums – foto idejas tiek zagtas no Latvijas iedzīvotājiem! (+FOTO)
30/12/2018

Laiku var atrast vienmēr – vajag tikai gribēt

FOTO: Fabio Massola (flickr.com)

Saka, ka laiku var atrast vienmēr – ir tikai jāgrib to atrast. Un tā jau arī ir – ja vēlēsies satikt ģimeni, tad spēsi laiku atrast, savukārt, ja nevēlēsies, tad teiksi, ka šī laika Tev nav. Tā ir melošana sev…

Dzīve ir viens liels sprints bez apstājas. Beigas ir tikai tad, kad nonākam šī sprinta galā. Tomēr, šī sprinta laikā, ir jāiemācās paņemt nelielas pauzītes – pa vidu darbam un hobijiem, atrast laiku arī ģimenei un pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem un draugiem.

Lielākie meli sev, ir teikt, ka nav laiks. Laiks ir – ir tikai jāgrib to atrast. Līdz ko cilvēks to sāks meklēt, tas to tūlītēji to atradīs un spēc atlicināt laiku visam, kam to vajag.

Jāsaka, ka dīvainākais ir tas, ka tieši jaunieši saka, ka tiem nav laiks. Cilvēki, kam vēl visa dzīve ir priekšā, atbild, ka neesot laiks, kamēr pensionāri, kam tiešām laiks paliek arvien mazāk, šo laiku vienmēr spēj atrast.

Kā teikts vienā stāstā – cilvēki dalās trīs tipos: bērni jeb jaunieši, pieaugušie un pensionāri. Bērnībā Tev ir laiks un spēks, bet Tev nav nauda. Kad esi pieaudzis, Tev ir spēks un nauda, savukārt, nav laika. Kad esi vecs, tad Tev ir tikai nauda un nav ne spēka, ne laika. Tomēr, tieši pensionāri ir tie, kas šo laiku atrod. Ziedo to mazbērniem un saviem bērniem. Palīdz gan materiāli, gan arī morāli. Kamēr bērni un pieaugušie, šo laiku gan nespēj nekādi atrast. Precīzāk sakot – viņi to vienkārši negrib atrast!

Atcerēsimies, ka omītēm un opjiem ir svarīgi, ka viņus atcerās un pie viņiem dodas ciemos. Mēs nekad nevaram zināt, kad beigsies kāda tuva cilvēka dzīve un kad beigsies mūsu dzīves, tāpēc labāk dzīvot katru dienu tā, lai nebūtu beigās jānožēlo. Samīļosim tuvos un mīlēsim viņus katru dienu!

Šī raksta nozīme ir atgādināt visiem to, ka dzīve ir tikai viena un tas nozīmē, ka nāve ir uz mūžu. Tāpēc samīļosim savus tuvos – mammu, tēti, omi, opi, suņuku, kaķīti, draugus! Visus, kas ir svarīgi. Un atradīsim visiem mīļajiem šo laiku, jo ģimene – tas tomēr ir tas primārais un svarīgākais. Atcerēsimies apsveikt svētkos un atlicināt arī viņiem laiku. Ja ne apciemot katru dienu, tad vismaz brīvdienās un svētkos.

Lai visiem jauks un izdevies jaunais 2019.gads!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv