Septiņas spēlītes, kas bija populāras, bet ātri tika aizmirstas
16/12/2018
Septiņas klasiskas multfilmas no bērnības, kuras neviens nevarēs aizmirst
17/12/2018

Lebrons Džeimss apgāž stereotipus par to, ka viņš ir labākais basketbolists pasaulē un pazemojoši zaudē ”Wizards”

Foto redzams ''Lakers'' spēlētājs Lebrons Džeimss. Foto ilustratīvs! FOTO AVOTS: ftw.usatoday.com

NBA sezona strauji tuvojas pusei un visu gaidītajai Zvaigžņu spēlei un arī izslēgšanas spēlēm. Vēl jānoskaidro komandas, kas iekļūs izslēgšanas spēlēs, tomēr šogad gan izslēgšanas spēles solās būs daudz interesantākas, ņemot vērā to, kā turnīra tabulas izskatas pagaidām.

Šosezon ir skaidri saprotams, ka finālā vairs netiksies ”Wairors” ar ”Cavaliers”, jo ”Cavaliers” ir zaudējuši savu līderi Lebronu Džeimsu, kurš sākotnēji karjeras sākumā ”uzmeta” savu dzimto komandu, pārgāja uz ”Cavaliers”, pēc tam atpakaļ uz dzimto komandu, tad atkal uz ”Cavaliers” un apsolījās vairs komandu nemainīt, sakot, ka ir noguris un pārāk vecu, lai komandu mainītu vēlreiz. Tomēr, savu solījumu lauzis, starpsezonā atkal ”uzmeta” savu komandu un pārgāja uz ”Lakers” vienību.

Lebronam šī ir sešpadsmitā sezona NBA un viņš līgumu noslēdza ar ”Lakers” uz četrām sezonām. ”Lakers” dotajā brīdī atrodas konferences 4.vietā, kamēr neapturamie ”Warriors” šosezon spēlē nedaudz vājāk, atrodoties 2.vietā konferencē.

Negaidīti labus rezultātus šosezon demonstrē Memfisas ”Grizzlies”, kas atrodas 6.vietā konferencē. Negaidīti labi aizvada regulāro sezonu līdz šim arī ”Clippers”, ”Kings” un ”Trail Blazers”, kas arī atrodas labāko astotniekā savā konferencē. Savukārt, negaidīti vāji šo sezonu aizvada ”Spurs”, ”Rockets”, ”Jazz” un ”Timberwolves”, kas pagājušā sezonā visi bija iekš labāko astotnieka konferencē, bet šosezon atrodas ārpus izslēgšanas zonas līnijas.

Bukmeikeri prognozē, ka šīs sezonas fināls varētu būt daudz interesantāks kā pērn, kad Stefans Karijs, Kevins Durants un pārējie ”Warriors”, ar 4:0 sērijā, pazemoja Džeimsa ”Cavaliers”. Šis varētu būt arī gads, kad pēc ilga pārtraukuma Džeimss varētu neiekļūt finālā. Lielākās prognozes par iespējamo šīs sezonas NBA finālu ir, ka varētu tikties ”Warriors ” pret ”Raptors”, ”Nuggets” pret ”Raptors”, ”Warriors” pret ”Bucks”, ”Warriors” pret ”Celtics”, ”Nuggets” pret ”Bucks” vai ”Nuggets” pret ”Celtics”.

Protams, šie ir tikai lielākie iespējamie varianti, bet ir arī citas iespējas.

Pēdējā spēlē ”Lakers” tikās ar ”Wizards” Vašingtonas laukumā. ”Wizards” ar 18 punktu pārsvaru pieveica ”Lakers” un šajā spēlē ar 40 punktiem, 14 rezultatīvām piespēlēm un 6 atlēkušajām bumbām izcēlās ”Wizards” līderis Džons Vāls. Kamērs Džeimss, kurš pats sevi nosaucis par labāko basketbolistu pasaulē un karali, meta precīzi tikai 5 no 16 pustālajiem, netrāpija nevienu no diviem tālmetieniem un realizēja 3 no 6 soda metieniem. 31,3% precizitāte no pustālā, 0% no tālmetiena līnijas, 50% no soda metiena līnijas.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv