Cik naudas ir jāiztērē, lai saliktu vismaz cienīgu datoru priekš ”gaming”?
20/12/2018
Tuvojas Ziemassvētki – 20 Ziemassvētku pantiņi, kurus derētu iemācīties
20/12/2018

Linus Videls pirmo reizi savā dzīvē gūst ”hat-trick” un ”Dinamo” negaidīti pieveic ”SKA”

Ilustratīvs attēls. Foto no 2018.gada 26.oktobra spēles starp ''Dinamo'' un ''SKA'' arēnā Rīga. FOTO: Kaspars Volonts, dinamoriga.lv

Rīgas ”Dinamo”, kas lēnām attālinās no KHL izslēgšanas spēlēm, ir sagādājuši saviem faniem patīkamu un negaidītu pārsteigumu. Ar 3:2 pagarinājumā, viesos tika pieveikts spēcīgais Sanktpēterburgas ”SKA”. Turklāt, visus vārtus mūsu komandai guva līderis un zvaigzne Linus Videls.

”Dinamo” balansē uz izslēgšanas spēļu līnijas jeb labāko TOP 8. Katrs punkts un katra uzvara ir ļoti svarīga un jāsaka, ka šī uzvara pār ”SKA” ir ļoti svarīga. Turklāt, arī negaidīta, jo ”SKA” ir viena no līgas spēcīgākajām komandām un gūt papildus punktus pret spēcīgām komandām ir vēl patīkamāk, nekā pieveikt mazāk stipras vienības.

Spēli ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja ”Dinamo”. Visus vārtus guva ”Dinamo” līderis Linus Videls. Turklāt, ”Dinamo” bija fantastiska realizācija. Viņi realizēja 3 no 16 metieniem, kas ir hokejam fantastiska precizitāte. Nemaz nerunājot par to, ka pretējos vārtos, fantastiski darbojās Timurs Biljalovs, kas atvairīja 31 no 33 krievu komandas metieniem.

Mača zvaigzne Linus Videls, tur ripu ar kuru guva savu pirmo ”hat-trick” karjerā. FOTO AVOTS: Dinamo Rīga Instagram un Facebook lapas

Šajā spēlē pa rezultatīvai piespēlei tika arī Mārtiņam Dzierkalam, Laurim Dārziņam, Andrim Džeriņam un arī Nerijusam Ališauskam.

Lai vai kā – sezona vēl ir gara un spēles vēl diezgan atlikušas, tomēr jāņem vērā, ka visi tuvākie konkurenti, kuriem jātiek garām, lai tiktu labāko astotniekā, visi spēlē samērā labi. Uzvar gan ”Vitjaz”, gan ”Spartak”, gan arī Maskavas apgabala ”Dynamo”.

”Dinamo” tuvākie pretinieki tabulā ir HK ”Soči”, kam 40 spēļu laikā ir 41 izcīnīts punkts, kamēr ”Dinamo” 39 spēļu laikā guvuši 36 punktus. Tas nozīmē, ka ir viena spēle rezervē, tomēr ar vienu uzvar nepietiktu, lai komandu no Sočiem apsteigtu. Atliek cerēt, ka ”Dinamo” uzvarēs, kamēr HK ”Soči” zaudēs.

”Dinamo” nākamā spēle ir Somijā pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku ”Jokerit”, kura atrodas 3.vietā konferencē. Vienreiz jau šogad šo komandu pieveicām – lai saglabātu lielāku iespējamību iekļūt izslēgšanas spēlēs, derētu izcīnīt vēl vienu uzvaru. Spēle pret ”Jokerit” norisināsies 22.decembrī, plkst. 16:00 pēc Latvijas laika un to varēs vērot kanālā TV PLAY SPORTS. Pēc tam ”Dinamo” atgriezīsies Latvijā, kad 26.decembrī aizvadīs spēli mājās pret ”Ņeftihimix”.

Visticamāk, informēsim arī par to spēli, kad tā nāks tuvāk.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv