Atklāts drāmu karalienes Evelīnas Pārkeres noslēpums – foto idejas tiek zagtas no Latvijas iedzīvotājiem! (+FOTO)
30/12/2018
Pirms Jaunā gada, ar humoristisku vecā gada uzrunu nācis klajā komiķis Žigis (VIDEO)
31/12/2018

Lūgums visiem Valmieras iedzīvotājiem uzmanīties un sargāt savus bērnus: uzdarbojas bomzis – alkoholpircējs!

FOTO AVOTS: flickr.com (foto ir ilustratīva nozīme)

Kāds aculiecinieks, 2018.gada nogalē – 30.decembrī, Valmierā pie Tērbatas ielas apaļā ”TOP” veikala, ir ievērojis kaut ko īpatnēju. Pie veikala uzdarbojas bomzis – alkoholpircējs, par kuru nedz policija, nedz arī pārdevējas neliekas ne zinis!

Aculiecinieks stāsta, ka redzējis bariņu ar bērniem, vecumā no 12 – 16 gadiem un kādu bomzi. Redzējis kā bomzim bērni dod naudu, viņš nolēmis šo bezpajumtnieku izsekot un devās līdzi viņam uz veikalu. Tur viņš uz letes novietoja 1 litru ar Jāgermeistaru, divus 0,7l šņabīšus (vodka), 3 alkoholiskos kokteiļus, cigaretes un kvasu. Bezpajumtnieks samaksāja 56,79 eiro. Lieki piebilst, ka gandrīz 60 eiro šāda vecuma bērniem ir diezgan liela summa, nemaz nerunājot, ka priekš alkohola!

Aculiecinieks pēc tam pārdevējai pateica un pastāstīja, kam bezpajumtnieks šos dzērienus un cigaretes pērk, tomēr pārdevēja nav likusies ne zinis – tikai pasmaidīja un neko nedarīja. Ejot ārā no veikala, aculiecinieks ievērojis, ka bomzis gāja uz vienu, savukārt jaunieši, jau aizskrēja uz pavisam citu pusi.

Sanāk, ka ne policija, ne arī pārdevēji šajā veikalā par to neliekas ne zinis. Gan bērnu, gan arī bezpajumtnieka personiskā informācija nav zināma, kā arī nav zināms vai redzes lokā par šo gadījumu ir policija (VP). Nav arī īsti skaidrs, cik daudz šo bērnu bijis – bijuši vismaz pieci līdz seši bērni, augstākais septiņi,varbūt astoņi.

Īsti gan nav zināms vai policija ir par to informēta, tomēr derētu šādas lietas uzmanīt kārtīgāk, jo šis tomēr ir vienīgais iemesls kā jaunieši un bērni var savā īpašumā iegūt tik daudz grādīgos dzērienus un alkoholu. Nemaz nerunājot par to, ka tādā kvantumā.

Policijai derētu sākt pievērst lielāku uzmanību tieši šādiem gadījumiem. Jāpiemin, ka visvairāk šādu gadījumu ir tieši svētkos, kad jauniešiem nav ko darīt un tā ir pēc viņu domām ”vienīgā izklaide”. Atliek vien turēt īkšķus un cerēt, ka policija sāks vērot, kas notiek ar bērniem, kas cenšas savā īpašumā iegūt alkohola, jo pēc visa notikušā, sāk šķist, ka alkoholu ir nopirkt daudz vienkāršāk nekā maizi – turklāt, nepilngadīgiem cilvēkiem…

Visi rakstā iekļautie fakti par bezpajumtnieku, bērniem un alkohola pirkšanu ir patiesi. Aculiecinieka personiskā informācija ir konfidenciāla un privātpersonām netiek atklāta. Rakstā pievienotie foto ir ar ilustratīvu nozīmi un tiem nav nekas kopīgs ar šo rakstu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv