Katrīne Sauliete, stāsta, ko vīrietim nekad nevajadzētu teikt sievietei (VIDEO)
30/01/2019
VIDEO: Vecrīgā sieviete vīrietim veic orālo seksu un vēlāk arī nododas dzimumakta priekiem
31/01/2019

Madara Kiviča pirms kāzu gadadienas: ”Laulību gredzenu iemetīšu kanālā pie Brīvības pieminekļa”

FOTO AVOTS: jauns.lv

Jau ilgu laiku, apspriestākais pāris Latvijā ir Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene. Tomēr, nopakaļ nepaliek arī Andra Kiviča bijusī sieva Madara, kas visai interesanti izteikusies par to, ko viņa darīs ar savu laulību gredzenu, vēsta <<jauns.lv>>.

Pavisam drīz ir 14.februāris, kas plašāk zināms kā Valentīndiena un šogad, šajā datumā, Andris ar Madaru, būtu svinējuši savu septīto gadadienu. Tagad abi plāno šķiršanos un Madara paziņojusi, ka savu laulību gredzenu plāno izmest kanālā pie Brīvības pieminekļa.

Ir jau pagājuši vairāk par diviem mēnešiem, kopš tapa zināms, ka populārais 40 gadus vecais, Andris Kivičs, kas ir mūziķis un deputāts, izvēlējās savus dzīves ceļus saistīt ar mākslinieci, žurnālisti un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi.

Nu jau pāris ir pārcēlies uz dzīvi Skulmes ģimenē. Tikmēr, Madara Kiviča, kurai 26 gadi, dzīvo ar divām meitām, kuras dzimušas laulībā ar Andri. Viņām gan dzīve jāsāk no jauna, tomēr viņa ir apņēmības pilna un uzskata, ka viss izdosies.

Madara ar jauno dzīvi esot apradusi.

”Ir pagājuši vairāk nekā divi mēneši un, manuprāt, esmu apradusi ar jauno dzīvi, kurā nav Andra. Tagad ar meitenēm dzīvojam jaunā, citā ritmā! Raugoties atpakaļ, saprotu, ka bijām savas meitenes nedaudz izlutinājuši. Nu ir jānoliek kaut kādi rāmji, jānovelk lielākas un stingrākas robežas. Arī tādēļ, lai pasaudzētu arī pati sevi. Tagad saprotu, ka man nevienam nav jāpiekāpjas!”

Madara ir arī aktīva sociālo tīklu lietotāja – viņa bieži publicē foto iekš Instagram.

FOTO AR MADARU UN VIŅAS MEITIŅĀM:

Madara neuzskta sevi par svēto un uzskata, ka abi ar Andri ir kļūdījušies. Esot bijuši skaļāki strīdi, bet tādi taču ir visiem!

”Mēs ar Andri nebijām ideāli, bet abi bijām jūtīgi, ar trauslām dvēselēm. Kad mani aizskar, es ilgi pārdzīvoju un Andrim ir tieši tāpat. Mums bija stipras jūtas un neviens negribējām viens otru sāpināt. Mēs netēlojām nekādu laimīgo pāri – mums bija viss pa īstam!”

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv