”Izmēram nav nozīmes!” Kivičs attaisnojas par sava krāniņa izmēru
11/02/2019
Režisors Miks Ozoliņš, Facebook publicē tiešraidi, izsakot vēlmi apciemot Kiviča vannu (VIDEO)
11/02/2019

Maize tikai 20 centu! Latviete šokā par Mažeiķu ”LIDL” cenām salīdzinājumā ar Latviju

FOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvs

Internetu pāršalcis kāds ieraksts, kuru veikusi kāda latviete. Viņa paviesojusies Mažeiķu ”LIDL” lielveikalā un salīdzinot cenas, secinājusi, ka tās ir daudz mazākas kā Latvijā, vēsta portāls <<amizanti.lv>>.

Mažeiķi ir pilsēta Lietuvā, un kā izrādās, tad latvieši tagad tur bieži dodas, lai ietaupītu naudu. Preces tur esot krietni lētākas, kā arī latvieši, tur ir uz katra stūra.

FOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvs

Tējas (attēlā redzamās): lētās pa 39 centiem, bet dārgākās, kas ir piramīdiņu formās ir pa 99 centiem. Maize sverās no 21 centa līdz 70 centiem – tikai vienabija virs eiro! Pie mums, šī proporcija ir apgrieztā secībā.

Iedzīvotāja raksta, ka nopirkusi ”dārgo” rupjmaizi – lielais kukulītis, kurš bijis sagriezsts. Tas maksājis 69 centus. Interesanti vai ne?


FOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvsFOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvs

Lūk, arī redzami foto ar maizītēm un tās cenām.


FOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvs

Kafija gan neesot bijusi uz atlaidi, tomēr pat bez atlaides, 500 gramus smagais iepakojums, maksā vien 3,99 eiro, kamēr Latvijā, reizēm ir pat pie sešiem eiro…

FOTO AVOTS: Facebook / Google arhīvs

Par makaroniem! Lētākie maksā vien 23 centus. Vidējie ir par 39 centiem, bet dārgākie par 52 centiem. Paši dārgākie ir olu makaroni – 99 centi! Tos arī latviete ir pirkusi, jo Latvijā tie maksājot ap 2 eiro.

Dodies uz otro lapu, lai redzētu, cik daudz latviete nopirka, un cik samaksāja…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv