TESTS: Cik labi Tu zini Latviju?
07/01/2019
TESTS: Cik daudz naudas Tu nopelnītu šovā ”Vai gribi būt miljonārs”?
08/01/2019

Mazs suņuks, meklē patversmē saimnieku! Palīdzi to atrast un padod tālāk…

7.janvārī, Tukuma dzīvnieku patversme, <<draugiem.lv>> portālā publicēja ziņu, kas aizkustinās un liks aizdomāties katru! Mazs un mīļš suņuks meklē sev saimnieku un jaunas mājas – suņuks ir jau nedēļu patversmē, bet saimnieki nav vēl meklējuši.

”Liels sniegs, sals un vējš. Ir taču tautas paruna, ka tādā laikā saimnieks pat suni nedzen uz ielas ārā! Bet reālajā dzīvē viss acīmredzot ir savādāk. Var arī teikt: kā parasti… Laika apstākļi un suņa drošība maz kādu interesē. Izgāja vai izdzina, gan jau atnāks. Neatnāks – arī labi vai, pareizāk sakot, vienalga!
Ārēji suņa izskatam nav kur piesieties, tikai spalviņa savēlusies un baltais kažociņš pilns ar blusām. Ziemā?! Slikti barots, zem kuplās spalvas labi var sataustīt ribiņas…
Sunītis jau nedēļu atrodas patversmē. Atblusots, pabarots un siltumā. Tikai neviens nemeklē… Pārsteidz tas, ka pazūd ģimenes draugs, bet ārā ziema un mazs un neaizsargāts suņu puikiņš nomaļā vietā viens pats… Manuprāt tas ir briesmīgi! Nav attaisnojuma un piedošana par šādu cilvēka rīcību!!! Pilns internets pazudušu suņu, bet dīvainākais ir tas, ka sludinājumus vairāk liek dzīvnieku atradēji. Kas notiek ar cilvēkiem?!
Kā likums paredz, vēl sešas dienas jāgaida līdz saimnieks pamanīs sava suņa prombūtni. Kopā četrpadsmit dienas sunim jādzīvo patversmē, līdz saimnieks viņu sāks meklēt vai atbrauks pēc viņa.
Ļoti gribētos satikt sunīša saimnieku… Īpašnieka vecums arī nebūs attaisnojums nebarotam un blusainam sunītim!!! Ja nav līdzekļu un iespējas pašam rūpēties, tad dzīvniekam jāmeklē labākas mājas, tikai cilvēkam pašam tas ir jāsaprot!
Mazajā suņukā var iemīlēties no pirmā acu skatiena!!! Vai jūs pamanījāt cik Kārlēnam gudras un valdzinošas actiņas?! Ja vien jūs zinātu, cik stalti un ilgi viņš prot sēdēt “svecītes” pozā! Nekustīgs un mierīgs, tikai brūnās actiņas smaida!!!”
Tā raksta Tukuma dzīvnieku patversme. Arī mēs vēlamies palīdzēt, tāpēc aicinām ziedot dzīvnieku patversmei (rekvizīti nedaudz zemāk).
Rekvizīti
Lūdzam atbalstīt mūsu burvīgo Kārlēnu – (bell)  90006089! (bell)
Tukuma dzīvnieku patversme ziedojumu konts:
DzAB „Dzimuši, lai dzīvotu”, reģ nr.40008202251
LV43UNLA0050020613547;
(Biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss)
Paypal kontam piesaistīts e-pasts: simonasisi@inbox.lv;
Ziedojuma tālrunis 90006089 (maksa par zvanu 1,42 EUR)
Droši, ar šo rakstu var arī padalīties sociālajos tīklos, lai šo zina arī citi! Vairāk cilvēku zinās, lielāka iespēja suņukam atrast savu saimnieku un otrādāk!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv