Pagatavo saldējumu pats – ātri, lēti un garšīgi!
18/01/2019
Busulis kļuvis par hakeru upuri un izplata svarīgu ziņu saviem faniem
18/01/2019

Mediji jau trešo nedēļu no vietas, sola -30 grādu salu; kur viņš ir? Kāpēc jāmelo?

FOTO AVOTS: noaa.gov

Jau gandrīz trešo nedēļu no vietas, dažos medijos var lasīt skaļus virsrakstus – tiek solīts negaidīti milzīgs sals, -30 grādu apmērā. Un tas būšot nedēļas nogalēs! Tikai… Ir viens tikai…

Pēdējās divās nedeļas nogalēs, mediji raksta un sola, ka Latvijā būšot -30 grādu sals. Lieki pieminēt, ka ne viņš bija, ka ne arī, visticamāk, viņš būs.

vēsta <<accuweather.com>>, kas ir laikapstākļu un gaisa temperatūras arhīvs, tad abas šīs solītās nedēļas nogales, gaisa temperatūra nenokrita zemāk par -2 grādiem pēc celsija. Piektajā un sestajā janvārī, gaisa temperatūra pat nenoslīdēja zem nulles, bet 12.janvārī un 13.janvārī, zemākā gaisa temperatūra bija tieši -2 grādi.

Jautājums viens – kur tad ir solītie -30 grādi?

FOTO:

FOTO AVOTS: https://www.accuweather.com/lv/li/muhleholz/231407/january-weather/231407?monyr=1/1/2019

Šo mediju nosaukumus mēs neatklāsim, jo viņi šo visu pēc tam var pārvērst par ”nomelnošanu”, kas tā nebūt nav. Mēs vēlamies pastāstīt kā ir patiesībā!

Arī šīs nedēļas nogalē, medijos raksta, ka būšot -30, bet nākamā nedēļa būšot aukstākā ziemas nedēļa šogad. Varam redzēt, ka prognozē rakstīts, ka nedeļas nogalē nebūs zemāka gaisa temperatūra par -8 grādiem.

FOTO:

FOTO AVOTS: https://www.accuweather.com/lv/li/muhleholz/231407/january-weather/231407?monyr=1/1/2019

Vai šī skaitās kā viltus ziņa vai par šādām lietām ir atļauts melot? Augstāk pievienotie foto apliecina, ka -30 grādiem, ne tuvu vēl nav bijis un izskatās, ka arī nebūs…

Lieki runāt, ka šeit netiek runāts par visiem medijiem, bet tikai dažiem! Pašu ziņā ir saprast kuriem, jo mēs neesam priviliģēti atbildēt uz šo jautājumu.

Padalies ar šo rakstu tālāk sociālajos tīklos, lai šo uzzina un ir informēti visi Tavi draugi! Neuzķeries!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv