Uzmanies! Facebook uzdarbojas krāpnieki, kas atraduši jaunu veidu kā izkrāpt no Tevis naudu
30/01/2019
Katrīne Sauliete, stāsta, ko vīrietim nekad nevajadzētu teikt sievietei (VIDEO)
30/01/2019

Melu ziņu autors Neids stāsta par to, kas mainīsies, ja viņš būs deputāts; par Neidu uzņem dokumentālo filmu

FOTO AVOTS: utv.lv

Pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma, bēdīgi slavenā zvaigzne Niks Endziņš, nāca klajā ar paziņojumu savos soctīklos – viņš kļūs par Eiropas Parlamenta deputātu. Viņš sniedza arī interviju un stāstīja, ko viņš mainīs šajā valstī, ja kļūs par deputātu, vēsta <<jelgavniekiem.lv>>.

Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partija jeb LSDSP, šonedēļ izsludināja konkursu, ar piedāvājumu kandidēt no šīs partijas, Eiropas parlamenta jeb EP vēlēšanās. Pieteikumu aizpildījis arī mūziķis un reperis Neids jeb Niks Endziņš.

Pērn Endziņš tika aizturēts arī par viltus ziņu publicēšanu, bet tagad atgriezies reālajā dzīvē un gatavs kandidēt vēlēšanās. Viņš ir mainījies uz labo pusi un gatavs šo valsti padarīt labāku.

Šonedēļ LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks – Puķe ar partija valdes saskaņojumu izsludināja konkursu, piedāvājot pieteikties kandidātiem LSDSP sarakstam EP vēlēšanām. Informācija par to tika izplatīta sociālajā tīklā Facebook.

”Joka pēc pie posta atzīmēju arī Niku Endziņu un pavisam drīz saņēmu arī viņa pieteikumu. Tur tika pausta vēlme kļūt par Eiropas Parlamenta deputātu,” stāsta R.Lejnieks – Puķe.

Endziņš savā pieteikumā norādīja: ”Es vēlos kļūt par tautas varoni, lai ar katru dienu mēs paliktu spēcīgāka tauta! Daudzi mani atbalstītāji saka, ka man jākandidē par Saeimas deputātu, jo man ir ļoti daudz atbalstītāju un mani zina praktiski visa Latvija. Esmu zvaigzne ar lielu savu atbalsta loku!”

Neids portālam <<jelgavniekiem.lv>> skaidroja, ka viņam Facebook uzrakstījis kāds LSDSP biedrs. ”Viņš teica, ka man jānāk politikā, jo esmu tautā tpazīstama persona un man ir liels atbalsta loks. Sākumā uz to skaitījos diezgan skeptiski. Pagāja divas dienas un es atkal sāku domāt par to un sapratu, ka varbūt tas ir mans ceļš. Es varētu Latvijas labā lielas lietas paveikt. Turklāt dusmas uzdzina tas, ka Artuss Kaimiņš sāka atbalstīt “Vienotību”. Tas bija kronis visam. Es sapratu, ka man kaut kas jādara un, ja mani ievēlēs, Latvijā daudz kas mainīsies. Varu garantēt, ka tautieši, kuri šobrīd dzīvo ārpus Latvijas, vēlēsies atgriezties atpakaļ Latvijā, mūsu mīļajā zemītē!” pastāstīja Endziņš.

Endziņš arī minēja darbus, kurus kā deputāts viņš vēlētos paveikt. Starp tiem viņš minēja minimālās algas palielināšanu līdz vismaz 1200 eiro, visu spēļu zāļu slēgšanu Latvijā un pensionēšanās vecuma noteikšanu – 56 gadi!

”Šobrīd ļoti daudz brīvās naudas tiek tērētas visādiem būvdarbiem, būvniecībām un ceļu remontiem. Ir daudzas citas lietas, kas ir daudz svarīgākas. Kur bija prāts tērēt naudu pāvesta vizītei? Tos 1,5 miljonus iero varēja izmantot savādāk – lietderīgāk. Tas ir ārprāts, kas notiek Latvijā,” piebilst Neids.

Drīzumā, LSDSP izvērtēs visus kandidātus no kuriem saņemti pieteikumi un atbilstošākajiem tiks piedāvāta iespēja kandidēt. R.Lejnieks – Puķe atgādina, ka LSDSP bija šāda tipa konkursu izsludinājis arī pirms Saeimas vēlēšanām.

Atbilstoši likumdošanai, Eiropas parlamenta vēlēšanās var kandidēt pilsoņi, kas ir iepriekš sodīti, bet sodu izcietuši. Tāpat arī var kandidēt pilsoņi, kuru sodāmība ir dzēsta vai noņemta.

LSDSP plāno apvienoties ar trim citām partijā – “No sirds Latvijai”, ”Gods kalpot mūsu Latvijai” un ”Kristīgo demokrātu savienību”, veidojot partiju ”Atmoda”. Eiropas parlamenta vēlēšanas notiks šā gada 25.maijā. Tur gan LSDSP plāno startēt ar pašreizējo nosaukumu!

Kā iepriekš minēts, tad nepatiesu ziņu izgatavošanā un publicēšanā apsūdzētais Niks Endziņš pagājušā gada novembrī tika atbrīvots no apcietinājuma un viņam ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viņam tagad piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā, kā arī aizliegums izbraukt no valsts. Endziņš atradās apcietinājumā kopš augusta beigām.

Savukārt, 30.janvāra vakarā, Endziņš savus fanus iekš sava Facebook, priecēja ar jaunu ierakstu. Viņš stāsta, ka viņam ir jaunumi: Latvijas Televīzija par viņu uzņemot dokumentālo filmu.

Neida veiktais ieraksts Facebook:

FOTO AVOTS: Niks Endziņš / Facebook (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=245940606334823&set=a.204774700451414&type=3&theater)

Tajā varēšot uzzināt daudz interesanta no viņa dzīves. Piemēram, par to kāda bija viņa dzīve pirms apcietinājuma un kāda tā ir tagad – kad viņš ir brīvībā. Filmas pirmizrāde būšot jau martā – tā savā publicētajā Faceook ierakstā vēsta pats Neids.

Par to vai tā ir taisnība, jāvaicā Latvijas televīzijai, bet jādomā, ka Niks nemelo, jo viņš vairākkārt ir pieminējis, ka pēc iznākšanas brīvībā, viltus ziņu izplatīšanai ir pielicis punktu. Viņš ir mainījies uz labo pusi! Jebkurā gadījumā – martā mēs redzēsim vai būs tiešām iznākusi dokumentālā filma par Endziņu.

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos, lai šo redz un uzzina arī citi! Tas aizņems vien dažas sekundītes…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv