TESTS: Cik labi Tu zini Latvijas YouTube?
06/01/2019
TESTS: Cik labi Tu zini Latviju?
07/01/2019

Mūziķis Gatis Irbe jeb GACHO / MESA ir izaicināts uz boksa maču jau atkal!

7.janvāris, Instagram lietotājus nedaudz šokēja. Reperis GACHO, 7.janvārī, tika izaicināts uz boksa maču. Viņu aplikācijā Instagram, izaicināja “wanna-be” reperis no apvienības Kreisais Krasts – Deniss Stepanovs.

Gatis Irbe jeb GACHO, tautā ir plaši pazīstams mūziķis un mākslinieks. Lielākā daļa viņu pazīst kā vienu no Latvijas prasmīgākajiem reperiem un mūziķiem Latvijā. Viņš hip-hopa kultūrā ir jau vairākus desmitus gadu un aktīvi tajā turpina darboties, turklāt sācis apvienot patīkamo ar lietderīgo. Viņš ne tikai uzstājas un pelna ar to naudu, bet arī palīdz bērniem, ienākumus ziedojot.

Par GACHO kā bokseri, ir jau dzirdēts. Viņš 2009. un 2010.gadā kāvās ar reperi Ozolu. GACHO uzvarēja gan pirmajā cīņā, gan arī revanšā. Pēc pāris gadiem, viņš izaicināja uz cīņu arī tagadējo deputātu Artusu Kaimiņu, kurš toreiz nobijās un nepiekrita. Izskatās, ka GACHO jeb Gata Irbes boksera karjera turpināsies arī pēc 30 gadu sasniegšanas, jo Deniss Stepanovs, diezgan rupji, viņu izaicināja uz cīņu boksa ringā.

Viņš 7.janvārī, publicēja Instagram ierakstu. Viņš ielika video, kur Gatis Irbe intervijā runā par Denisu un to neslavē kā sportistu un reperi, aprakstā pierakstot, ka pēc MMA noteikumiem, viņš šo mēs*u izsmērēšot pa grīdu, tāpēc ir gatavs cīnīties pēc boksa noteikumiem. Pēc pusstundas gan hormoni, laikam, norimās, jo Deniss šo piezīmi izņēma ārā un atstāja tikai to, ka ir gatavs cīnīties jebkurā laikā, pēc boksa noteikumiem ar Gati Irbi. Gatis šajā intervijā bija teicis, ka 20.decembrī bija gatavs kauties ar Denisu, tāpēc Deniss pieminēja arī to, ka 20.datums gan ir garām, bet tas nekas – varot cīnīties arī tagad.

Denisa veiktais ieraksts Instagram:

Jāsaka, ka šis gan izskatās pēc kliedziena pēc lētas slavas. Denisa sekotāju skaits Instagram nav vēl pat 15 tūkstoši, kamēr Gatis Irbe Instagram ir ar gandrīz 65 tūkstošiem sekotāju un viņa konts pat ir verificēts (verificēts profils, parasti, ir tikai slavenībām). Gatis arī uzstājās un viņa koncerti, gandrīz vienmēr, ir izpārdoti.

Vai Gatis šo izaicinājumu pieņems? Nav īsti zināms – viss ir atkarīgs no tā, ko viņš izlems. Viņš noteikti apdomās to kārtīgi, jo viņš, pagaidām, boksa ringā ir nepārspēts, viņam ir daudz lielāka fanu bāze un boksa mačs nozīmētu to, ka Deniss uzreiz iegūtu savā varā daudz jaunus sekotājus, slavu un arī naudu. Jāpiemin, ka Deniss ir liels mūziķa Arvja Reika draugs, kas to vien dara kā repo par savu materiālo stāvokli un naudu.

Šis notikums ir pavisam svaigs un maz zināms, jo Denisam Instagram ir maz sekotāju, kas ir veicinājis to, ka zina vēl nav nokļuvusi līdz medijiem. Tomēr, vairākus komentārus pie Denisa publicētā posta, ar “like” funkciju ir atzīmējis pats GACHO, tātad viņš ir redzēs lokā par šo mesto izaicinājumu!

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv