TESTS: Vai vari uzminēt no kuras latviešu slavenības komentāru sadaļas ir šis rupjais komentārs?
13/02/2019
Vīrietis no Rīgas, pie valdības mājas uzsāk bada streiku, jo viņu neapmierina situācija valstī
13/02/2019

Neids Facebook publicē video, kur lamājās un izskatās manāmi iereibis (VIDEO)

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video
Mūziķis, bijušo viltus ziņu autors un nu jau topošais deputāts Niks Endziņš jeb Neids, 12.februāra vakarā, savā Facebook kontā publicēja visai dīvainu paziņojumu video formātā. Tajā izskatās, ka Neids ir nedaudz iereibis un lamājas, tā var spriest pēc videoklipa, ko viņš ievietojis savā Facebook profilā.

12.februāra vakarā, Neids pārsteidza savus sekotājus ar video iekš Facebook. To noskatījušies jau gandrīz 20 tūkstoši iedzīvotāju. Pievienoti jau vairāk kā 350 komentāri un ar ierakstu dalījušies jau vairāk kā 200 cilvēku. Vairums cilvēku, rakstu atzīmē ar smejošo smaidiņu.

Videoklipā, Niks saka lielu paldies saviem sekotājiem, kas viņu atbalsta. Viņš saka lielu paldies, ka viņu tagad visi atpazīst ejot pa ielu un viņš ir zvaigzne. Videoklipā, Neids ik pa reizei nolamājas. Ir dzirdami tādi krievu lamuvārdi kā ”bļ*ģ”, ”su*a”.

Savā video, viņš vēl stāsta, ka tie, kas valsti ir pametuši, uz to atgriezīsies. Iemesls esot tas, ka viņš šo valsti mainīšot. Beigās viņš saka, ka visus atbalstotājus sabučos un par viņiem iedzers ”kokčiku”.Zemāk pievienojam arī video no Neida Facebook, kas dotajā brīdī ir ”trendos” iekš Facebook!

Neaizmirsti ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos, lai šo redz arī citi – tas aizņems vien dažas sekundītes. Dalies iekš Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur!

Videoklips atrodas raksta otrajā lapā!

Dodies uz otro lapu, lai skatītos video!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv