Skolēniem turpmāk pusdienas apmaksās valsts
06/09/2019
Lai Latvijā normāli dzīvotu, ir jāpelna vismaz 1500 eiro mēnesī; katrs otrais pelna zem 500 eiro
07/09/2019

No 2020.gada, dubultosies cena pilnīgi visām pārtikas precēm

FOTO AVOTS: treideri.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Bieži vien ieejot veikalos, tā vien gribas kliegt vārdu ”inflācija”. Šķiet, ka no 2020.gada, būs vēl lielāka vajadzība izkliegt šo vārdu, jo visām pārtika precēm cena varētu pat dubultoties.

Jau no nākamā gada, ieejot veikalā vajadzēs vai nu krietni vairāk līdzekļus, vai arī izvēlēties, ko tiešām vajag pirkt un kas ir otrās vajadzības prece. Interesanti, ka cena dubultoties varētu vienīgi pārtikas precēm.

Nav īsti izskaidrojams kāpēc tā varētu notikt. Saprotams vien tas, ka tā būtu simtprocentīga inflācija un tas iesistu kārtīgu robu gandrīz katra iedzīvotajā budžetā.

Cenas nemainīsies saimniecības precēm un citiem produktiem. Cena dubultosies vienīgi pārtikas precēm – maizei, ūdenim, dārzeņiem, augļiem un citām pārtikas precēm.Jāpiemin, ka pastāv arī iespējamība, ka nākamgad varētu minimālā alga palikt nedaudz lielāka. Minimālo algu ir plānots celt līdz 500 eiro, bet nav simts procentu pārliecība, ka tas varētu notikt jau nākamajā gadā.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzināt vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv