Kalvītis: ”Mums ir visaugstākā dzīves kvalitāte visā Eiropā” (VIDEO)
11/01/2019
TESTS: Kurš latviešu YouTuberis Tu esi?
12/01/2019

Palīdzēsim kaķenītei Rozītei atrast mājas – padod tālāk šo ziņu

Portāla <<draugiem.lv>> grupa ”Palīdzēsim dzīvniekiem!”, ik dienu publicē aicinājumus cilvēkiem adoptēt dzīvnieciņus, kuriem nav saimnieka. Šoreiz, mājas meklē kaķenīte Rozīte.

Grupas adminstratore raksta:

”Ak, Rozīte … Maza blēņdare uz kuru nav iespējams dusmoties. Viņas koķetīgs acu skatiens un dzīvesprieka uguntiņa acīs momentā atbruņo un liek smaidīt un priecāties par mazās palaidnes izdarībām. Rozītes dzīvesprieks un enerģija spēj aizraut rotaļās pat vismierīgāku un nopietnāku kaķi un neatstāj vienaldzīgu arī cilvēku. Rozīte labprāt guļ gultā un no rītiem seko lai cilvēks neaizgulētos – modina ķeksējot kāju pirkstus zem segas.
Zaļacainā skaistule ir jauka un rotaļīga, ap pusotru gadu jauna kaķenīte. Viņā kūsā tik daudz enerģijas, gatava skriet pakaļ bumbiņām, lēkt pēc pelītēm un medīt citas mantiņas. Zina, kur asināt nadziņus. Mīļa ar sev zināmu cilvēku, bet rotaļās iesaistās arī ar ciemos atnākušajiem, draudzējas ar citiem kaķiem, bet par visu vairāk grib satikt savu ģimeni, kura vedīs viņu mājās, mīļos un aprūpēs visa kaķa mūža garumā!
Atrodas Rīgā, pirms adopcijas aicināsim iepazīties. Tel. 26422969 (lūgums darba dienās zvanīt pēc plkst. 18:00 un/vai nosūtīt īsziņu, cilvēks atbildēs līdzko varēs, iepriekš paldies!)
Lūdzam un būsim pateicīgi par katru, katru atbalstu mūsu aprūpē esošiem kaķīšiem gan  ikdienā
nepieciešamajam, gan veterināro pakalpojumu apmaksai. Katrs atbalsts ir svarīgs un kādam tas var būt dzīvības vērts. Tikai kopā mēs varam vairāk, atbalsti viņus ceļā uz īstajām mājām!”
PALĪDZĒSIM DZĪVNIEKIEM BIEDRĪBA
reģ.nr. 40008201966
ziedojuma konts: LV51HABA0551035583355
mērķis: ziedojums Rozīte / vajadzīgajam kaķīšiem no ielas
PayPal: [email protected]
PALDIES TEV!
Ja Tev nav iespēja palīdzēt materiāli vai adoptēt kaķēnu, tad lūgums padalīties ar rakstu sociālajos tīklos, lai to redz pilnīgi visi – varbūt izdosies kaķītim mājas atrast!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv