TESTS: Kurš latviešu YouTuberis Tu esi?
12/01/2019
APTAUJA: Vai Evelīna Pārkere slikti ietekmē bērnus?
13/01/2019

”Palīdziet! Es ienīstu savu vecmāmiņu, jo viņa bērnībā mani pazemoja… Vai man viņai piedot?”

FOTO: ekrānšāviņš no dope.lv

Sociālos tīklus ir pārņēmis kāds stāsts par samērā jaunu meiteni, kas sastrīdējās ar vecmāmiņu tikai viena iemesla dēļ, bet uz visu mūžu. Viņa domāja, ka mazmeita nodarbojas ar prostitūciju. Stāsts ir nācis no Latvijas un tas ir patiess.

Ir pagājuši jau vairāk kā desmit gadu, tomēr meitene, joprojām, tur aizvainojumu uz vecmāmiņu un nevar tai piedot, vēsta portāls <<dope.lv>>.

Meitene stāsta:

”Kāpēc es ienīstu savu vecmāmiņu? Kad man bija 15 gadu, mana vecmāmiņa sāka rakstīt iesniegumus policijā par to, ka es it kā nodarbojos ar prostitūciju, lietoju alkoholu, tirgoju narkotikas. Kaut arī es uzvedos labi un biju laba meitene – nedz dzēru alkoholu, nedz smēķēju, turklāt labi mācījos!

Viss sākās ar to, ka viņa ienīda manu tēti. Šis naids līdz ar to arī atnāca pie manis. Tagad jau esmu 26 gadus veca, bet vecmāmiņa dzīvo viena – mamma par viņu rūpējas! Kopš tā laika, kad mēs sākām dzīvot atsevišķi, vairs neesmu viņu redzējusi. Mēs neesam tikušās un es pat vairs nevēlos ar viņu tikties.

Es nespēju aizmirst, cik daudz laika pavadīju policijas iecirkņos un kā uz mani tur skatījās visi. Visi uz mani skatījās kā mazgadīgu narkomāni un kurš gan ticēs 15 gadus veca bērna vārdiem, ja pret viņu runā pensionāre, kas ir viņas radiniece? Policiju viņa sauca gandrīz katru dienu. Tad viņai pazuda glāze, tad pults, tad vēl sazin kas. Policijai bija pienākums mani savākt un noskaidrot visus radušos apstākļus!

FOTO: google arhīvs (bildei ir ilustratīva nozīme)

Atminos, kā viņa vienreiz piezvanīja uz manu jauno skolu, kur nesen biju iestājusies un pateica manam direktoram, ka nodarbojos ar prostitūciju. Lai arī tie bija meli, man tik un tā bija kauns no draugiem. Nebija par ko kaunēties, bet man bija kauns…

Tad arī es pametu skolu! Mamma šo visu ir aizmirsusi – lūdz apciemot vecmāmiņu. Saka, ka viņa ilgojas un viņai esot vajadzīga uzmanība. Es tomēr nvaru saņemties – visu atceros un man atkal paliek aizvainojoša sajūta.

Palīdziet man! Ko Jūs par to domājat? Dalieties ar viedokļiem komentāros un ar rakstu sociālajos tīklos. Jo vairāk viedokļi, jo labāk!”

Mēs uzskatām, ka ģimenei ir jāturās kopā un vecmāmiņai jāpiedod. Mēs tomēr nevaram zināt, cik ilgi katrs cilvēciņš būs spējīgs dzīvot un tāpēc ir jāizmanto katrs dotais brīdi kopā, bet ko domā tauta?

Palīdzēsim meitenei kopīgiem spēkiem – dalamies ar rakstu sociālajos tīklos un izsakām domās visās iespējamajās vietās, lai ir pēc iespējas vairāk viedokļu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv