TESTS: Cik Tev nākamgad būs sekotāju iekš Instagram?
22/01/2019
Jūlija Stepaņenko atklāj, ka Artis Pabriks ir iemesls 13.janvāra grautiņiem un cenšas atvērt tautai acis
23/01/2019

Pašmāju hīts: sešus gadus vecais Ričards, stāsta kā pareizi mīlēt meitenes (VIDEO)

FOTO: ekrānšāviņš no video

Sociālo tīklu lietotājus, ir sajūsminājis kāds sešus gadus vecs puika, vārdā Ričards. Puika sirsnīgi skaidrojis video formātā, kā pareizi ir jāmīl sievietes un viņa teiktais ir apbūris ļoti daudzus! Jāsaka, ka mazais Ričards šādi ir izpelnījies krietni daudz uzmanības un ticis arī slavas saulītē.

”Es sievietes ļoti, ļoti mīlu. Es gribētu apprecēt visas sievietes. Jā, no pirkšu viņām visām… Arī naudu iedošu, nopirkšu ”audīšus” (Audi) un visas mašīnas, kuras gribēs. Tāpēc visi džentlmeņi, arī tā dariet, ja?” videoklipā stāsta mazais siržu lauzējs Ričards.

Ričards stāsta arī, ka nedrīkst dusmoties uz meitenēm un saukt tās par resnulītēm. Viņš arī piebilst, ka viņš gribētu apprecēt pilnībā visas sievietes pasaulē.

”Tik traki noprecēšu, ļoti traki noprecēšu, ja? Un vēl varētu dabūt daudz zelta un iedot visu zeltu meitenēm. Bučas, mīļās meitenes,” pašā noslēgumā saka mazais Ričards.

Videoklips ir publicēts 22.janvārī iekš Facebook un tas ir jau kļuvis par vietējā mēroga sensāciju – skatīts jau vairāk kā 80 tūkstošus reižu. Sociālo tīklu lietotāji ar video aktīvi dalās un to komentē. Daudzas dāmas arī atzinušas – mazais Ričards viņas ir kārtīgi apbūris.

Video internetā publicēja Ričarda tante – Patrīcija. Viņa stāsta, ka arī ikdienā mazais puisēns pret meitenēm izturās kā īsts džentlmenis – atver duvis, izsaka komplimentus, kārtīgi palīdz. Rudenī, mazais Ričards jau uzsāks skolas gaitas.

Patrīcija atklāj, ka Ričards pats izdomāja izveidot īpašu video, kas ir velīts visām meitenēm.

”Redzēja, kā mamma ar māsu taisa iekš ”Snapchat” video meitenēm un teica, ka arī grib meitenēm uztaisīt video. Pats izvēlējās videoklipam filtriņu un pats arī teica, visu, ko vēlējās un visu, kas uz mēles tajā brīdī,” stāsta Patrīcija.

Tagad, video ir pieejams skatīšanai arī iekš YouTube. Zemāk esam pievienojuši šo video, kuru iesakām noskatīties!

Noskaties video un parādi to arī saviem draugiem – dalies ar rakstu sociālajos tīklos, lai to redz arī Tavi draugi un paziņas!

VIDEO:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv