VIDEO: Izsmiekls noved līdz pašnāvībai! Tīna izpilda dziesmu, kuru uzrakstījusi kopā ar nu jau aizsaulē esošo draugu
08/10/2019
Sargiet savus bērnus! Latvijā starp bērniem un jauniešiem izplatās spēle, kurā viņi pamatīgi riskē ar dzīvību
09/10/2019

Pēc narkotiku incidenta Rīgas 3.ģimnāzijā, policija veiks pārbaudes reidus visās skolās

FOTO AVOTS: skaties.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Par ievērības cienīgu notikumu nesen kļuva trauksmes signāls Rīgas valsts 3.ģimnāzijā. 7.oktobrī jau informējām, ka tur noskanēja trauksmes signāls saistībā ar aizdomām par spridzekli, bet rezultātā tika atrastas un konfiscētas narkotikas. Šī notikuma rezultātā, arī pārējās Latvijas skolās ieradīsies policijas darbinieki, lai pārbaudītu narkotisko vielu klātbūtni skolā.

Skolā ieradās pašvaldības policija un avārijas brigāde, kas centās atrast spridzekli skolā. Tika pārmeklēti visi skapīši un rezultāts bija savādāks nekā tika gaidīts. Pēc kārtīgas skolas pārmeklēšanas, policijas darbinieki kopā atrada 67 gramus ar marihuānu, 12 litrus ar dažāda tipa alkoholu un arī daudz citas nelikumīgas vielas. Tajā skaitā arī cigaretes, e-cigaretes un citas lietas.

Neoficiāla informācija liecina, ka visas šīs narkotikas kopā maksā ap 1200 eiro. Tas liek aizdomāties par to, ka tāda situācija var būt ne vien šajā, bet arī citās Latvijas skolās.Daudzus pieaugušos arī nomāc jautājums par to vai paši šie skolēni šīs narkotikas lieto vai arī tikai tirgo. Lai vai kā – tas tik un tā ir ļoti šausmīgi.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv