VIDEO: Izsmiekls noved līdz pašnāvībai! Tīna izpilda dziesmu, kuru uzrakstījusi kopā ar nu jau aizsaulē esošo draugu
08/10/2019
Sargiet savus bērnus! Latvijā starp bērniem un jauniešiem izplatās spēle, kurā viņi pamatīgi riskē ar dzīvību
09/10/2019

Pēc narkotiku incidenta Rīgas 3.ģimnāzijā, policija veiks pārbaudes reidus visās skolās

FOTO AVOTS: skaties.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)
Nav zināms kā beigsies šis notikums Rīgas valsts 3.ģimnāzijā. Tika atrastas daudz narkotikas un alkohols, bet nav zināms, cik personas ir iesaistītas visā un vai visas tiks sodītas. Nav arī zināms kādas sankcijas sagaida vainīgos narkotiku lietotājus un izplatītājus.

Policijas darbinieki uzsver, ka pēc šī gadījumā Rīgas 3.ģimnāzijā, visās Latvijas skolās tagad tiks veikti reidi. Visas Latvijas skolas tiks apsekotas nejaušā un sajauktā kārtībā. Tajās policisti ieradīsies ar suņiem un pārmeklēs skolas, cenšoties atrast narkotikas.

Piemēram, jau 2019.gada 9.oktobrī, pie Rīgas 31.vidusskolas ir konstatēta policijas automašīna. Informācija nav oficiāla, tomēr ļoti iespējams, ka policijas darbinieki jau sākuši veikt reidus un šī skola ir bijusi viena no pirmajām.FOTO:Lai vai kā – šis leģendārais notikums noteikti ieies vēsturē. Lai arī tas nav nekas tāds ar ko lepoties, par to runā visi sociālie tīkli un gaidāms, ka šis nebūs pirmais gadījums, kad tiek kādā skolā atrastas narkotikas. Reidi būs ļoti daudz un skolās tagad pārbaudīs vai bērniem nav narkotikas.

Padalies ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, draugiem.lv, Twitter un arī citur… Tas aizņems vien dažas sekundītes!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv