VIDEO: Pašvaldības policisti Dobelē pielieto spēku un ar elektrošoku aiztur vīrieti, kurš atpūšas
17/07/2019
VIDEO: Jūrmalā nofilmēta kaila sieviete, kas mazgājas pilsētas centrā – strūklakā (18+)
17/07/2019

Pirms izmanto foto novecošanas aplikāciju, izlasi šo! Tiek brīdināti visi telefona lietotāji

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video / YouTube (Mashable)
Zvaigžņu stunda ir pienākusi mobilajai aplikācijai ”FaceApp”. Šajā aplikācijā ir pieejami dažādi fotofiltri. Ielādējot savu foto, vari apskatīties kā tad Tu īsti izskatīsies vecumdienās vai arī tad, ja būtu pretējā dzimuma pārstāvis. Jāpiemin, ka lietotāji gan neaizdomājas par iespējamajām sekām, brīdina tehnoloģiju vietne ”Mashable”.

Aplikācija ”FaceApp” nemaz nav tik jauna. Tā tika izveidota pirms vairāk kā diviem ar pusi gadiem. Kopš tā laika, tā ir piedzīvojusi vairākus slavas un popularitātes uzplaiksnījumus, bet tikai šonedēļ tā sasniedza slavas virsotni. Aplikāciju izmēģināja arī slavenības un vienkārši daudz parasti cilvēki. Cilvēki ar fotogrāfijām sāka dalīties sociālajos tīklos – īpaši jau ar foto, kas apstrādāts ar ”novecošanas fotofiltru”.Visi kā viens lika klāt mirkļbirku #faceappchallenge un tagad tas jau ir izveidojies kā izaicinājums. Šādus foto ir publicējušas arī daudzas slavenības. Piemēram, bijušais Andra Biedriņa komandas biedrs un NBA komandas Goldensteitas ”Warriors” līderis Stefans Karijs, savu foto ievietoja Instagram. To pašu izdarīja arī bijušais NBA basketbolists Dveins Veids (agrāk spēlēja Maiami ”Heat”, Čikāgas ”Bulls” un Klīvlendas ”Cavaliers”).

Ņemot vērā, ka strauji augusi aplikācijas popularitāte, sāk izplatīties brīdinājumu par ”FaceApp” aplikāciju un to, cik rūpīgi tad aplikācija un tās īpašnieki sargā lietotāju privātos datus. Daudzus arī biedē aplikācijas izcelsmes vieta. Mobilā aplikācija ”FaceApp” pieder Krievijas kompānijai ”Wireless Lab”, kas bāzējas Sanktpēterburgā.

Arī kompānijas jeb aplikācijas privātuma politika nekliedē bažas. Aplikācija ne vien saglabā tajā augšupielādētos materiālus, kas ir fotogrāfijas, bet arī citu informāciju – spraudņus, pārlūka vēsturi un citas lietas.Šis viss tiekot gan izmantots un analizēts, lai tikai attīstītu viņu sniegto pakalpojumu, kā arī uzņēmums norāda, ka bez cilvēka apstiprinājuma jeb piekrišanas, informācija netikšot pārdot trešajām pusēm, kas nav ”FaceApp”. Tomēr, visa pieejamā informācija gan varētu tikt izplatīti ”FaceApp” sastāva iekšienē. Plus, atrašanās vietas dati, lietotāja informācija un citas lietas, tomēr varētu tikt nodotas trešajām pusēm, bet arī tāpēc, lai vien uzlabotu aplikācijas ”FaceApp” kvalitāti.

Dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv