Lūgums visiem Valmieras iedzīvotājiem uzmanīties un sargāt savus bērnus: uzdarbojas bomzis – alkoholpircējs!
31/12/2018
Valmieras ”Sportland” nepatiesās atlaides – pārbaudi pirms pērc!
01/01/2019

Pirms Jaunā gada, ar humoristisku vecā gada uzrunu nācis klajā komiķis Žigis (VIDEO)

Ekrānšāviņš no Žigimanta Krēsliņa ievietotā videoklipa vietnē YouTube.

Lai arī Kučinska kungs ir teicis valsts oficiālo uzrunu Jaunajā gadā, par īsto, īsto versiju ir parūpējies kāds komiķis no Latvijas. Pieejot ar humoru, sastādījis īpašu runu.

Ir jau pienācis 2019.gads – piedzīvots atkal Jaunā gada salūts, arī dzirdēta Latvijas valsts galvenā pārstāvja runa, kas, protams, lasīta no lapiņas un esam ar joni iesoļojuši Jaunajā – 2019.gadā, kas ir cūkas gads. Viens nolicis jaunus mērķus, jaunas apņemšanās, bet citi tikmēr kārtīgi šos svētkus atzīmē. Katrs dara to, ko labāk vēlas… Tomēr, runa šoreiz nebūs par to!

Žigimants Krēsliņš, tautā plašāk pazīstams ir kā komiķis, YouTube video veidotājs un vienkārši smieklīgs cilvēks – Žigis. Viņš veido lakoniskus komiskus videoklipus, kuros parasti ir kaut kur ārpus Latvijas. Viņš ceļojumos cenšas atrast kaut ko smieklīgu un pavērš to vēl smieklīgāk. Viņam YouTube seko gandrīz 12 tūkstoši cilvēku.

Šoreiz, viņš nācis klajis ar īpašu parodiju par vecā gada uzrunu un publicējis to savā YouTube kanālā. Nepilnas diennakts laikā, šis video ir savācis jau gandrīz astoņus tūkstošus skatījumu. Klipam ir vairāk pozitīvas nekā negatīvas atsauksmes un pieklīst jauni skatītāji, kas arī izsaka pozitīvu viedokli. Procentuālā ziņā, videoklipam ir gandrīz 99% pozitīvi vērtējumi un vien viens procents negatīvu.

Žigimants tika arī ielūgts uz Jāņa Skuteļa komedisko šovu, kas norisinājās pirms Jaunā gada nakts, kur viņš spēlēja ļoti lielu lomu un sasmīdināja daudzus klātesošos un vēl vairāk skatītājus aiz televīzijas ekrāniem. Tā kā, arī ir manāma liela izaugsme Žigimanta kā komiķa karjerā.

Žigimants šajā video joko par Saeimas vēlēšanām un to, ka ievēlētās politiskās partijas, nevar nokomplektēt Saeimu. Pēc tam tika arī runāts par sportu Latvijā – futbolu, kas ir galīgi neizdevies sporta veids šogad un arī par individuālajiem sporta veidiem. Visu noslēdza arī ar joku par to, ka daudzām profesijām vēl tiek gaidītas piemaksas un tiek ilgi un dikti laboti Latvijas ceļi. Jāatgādina, ka Žigimants šajā videoklipā tēlo valsts amatpersonu, kura sniedz oficiālu uzrunu televīzijā.

VIDEO:

Pievienojam arī nedaudz augstāk, šajā rakstā, videoklipu, kuru var visi noskatīties un novēlam visiem laimīgu, veiksmīgu Jauno gadu. Lai ir veselība, lai ģimenei viss kārtībā un tad viss būs labi – pārējo var iegādāties ar naudas palīdzību. 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv