Valsts šokā; Krimuldas novadā, bērniem par labām atzīmēm dod ēdienu
20/01/2019
TESTS: Cik vecs Tu esi patiesībā?
20/01/2019

Policija nozagusi iedzīvotājam suni; lūdz parakstīt petīciju par viņa atbrīvošanu

Policija ir nozagusi kāda iedzīvotāja suni un cilvēki paraksta petīciju, lai policistiem būtu jāatbrīvo šis suns un jāatdod īpašniekam jeb saimniekam, tā vēsta Twitter.

20.janvārī, ap sešiem vakarā, Twitteri pāršalca kāda nepatīkama vēsts. Britu slavenība un YouTube videoklipu veidotājs KSI jeb Olajide Olatunji, Twitter portālā publicēja nepatīkamu ziņu, kas vairāk bija kā lūgums.

Neilgu laiku atpakaļ, viņa brālim, policija atņēma suni, par kura atrašanās vietu nav nekas zināms. Skaidrs ir tiaki tas, ka policija viņu ir nolaupījusi un saimnieki pēc suņa skumst un suns noteikti tāpat.

Ņemot vērā faktu, ka policija Lielbritānijā neko nedara lietas labā, lielais brālis ir izlēmis palīdzēt mazajam brālim un lūgt cilvēkus no visas pasaules parakstīt internetā petīciju, lai policija atbrīvotu viņa suni un atdotu to saimniekiem.

Lai arī suns pieder brālim, viņš ir daudz ietekmīgāks sociālajos tīklos par savu brāli un tāpēc lūdz palīdzību tieši viņš. Tauta kopīgiem spēkiem var palīdzēt!

Veiktais ieraksts Twitter:

Lūgums arī Tev parakstīt petīciju. Sliktākajā gadījumā, ja nevari to izdarīt, tad vismaz padalies ar šo rakstu tālāk sociālajos tīklos, kā piemēram, Facebook utml. Lai arī notikums ir Lielbritānijā, arī mēs varam palīdzēt, jo petīciju var parakstīt pilnībā visi cilvēki, kam ir pieejams internets, visā plašajā pasaulē.

Mērķis ir sasniegt 500 000 balsu. Dotajā brīdī, trūkst nedaudz vairāk kā 70 tūkstoši! Palīdzēsim…

Petīcija ir šeit – https://www.change.org/p/this-morning-a-petition-to-save-our-dog-tank !

Palīdzēsim britu ģimenei un sunim Tankam! Paraksti petīciju un padalies tālāk ar šo rakstu sociālajos tīklos.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv