Lietuvā un Igaunijā samazināsies degvielas cena – Latvijā degviela paliks par 10 centiem dārgāka
05/09/2019
VIDEO: Mistika Baldonē! Pilna pļava ar tikko pamestiem un sadauzītiem auto…
06/09/2019

Rīgā beidzot tiks izvietoti pirmie PET pudeļu apmaiņas aparāti; varēs nopelnīt daudz naudas

FOTO AVOTS: Claudio Bresciani / SCANPIX / kastuesi.lv / Google arhīvs (foto ir ilustratīva nozīme)




Ļoti ilgu laiku tika apspriesta tēma par to, ka ir laiks beidzot arī Latvijā ieviest aparātus, kuros var nodot PET jeb plastmasas pudeles un pretī saņemt naudu. Šķiet, ka pēc vairāku gadu ilgas diskutēšanas, tas beidzot notiks, jo pirmie aparāti Rīgā varētu izvietoti jau pavisam drīz.

PET pudeles pret naudu var apmainīt Lietuvā un Igaunijā. Ļoti ilgi sociālajos tīklos klejoja diskusijas par to, ka Latvijā arī vajag šādu ekstru un šķiet, ka beidzot ir piepildījies iedzīvotāju lūgums.

PET pudeļu apmaiņas aparātu princips varētu būt tāds, ka aparāti tiek izvietoti dažādos lielos veikalos vai centros. Tajos varēs iepildīt līdz pat 300 saplacinātām PET pudelēm. Pēc tam varēs nospiest pogu, kas saskaita visas pudeles, izrēķina summu un izdod čeku.

Čekā būs rakstīts pudeļu skaits un summa, kuru esi pelnījis saņemt par pudeļu nodošanu. Pēc tam, šo čeku varēs nodot blakus esošajā informācijas centrā, kur uzreiz arī Tev tiks izsniegta nauda par nodotām pudelēm.



Pagaidām, nav nekāda oficiāla informācija par visu šo notikumu, kā arī par to, cik tad daudz par vienu PET pudeli varēs nopelnīt, bet princips varētu būt tāds, ka par puslitra pudeli tiek doti 5 centi, litra pudeli 10 centi, pusotra litra pudeli 15 centus, divu litru pudeli 20 centus, bet 2,5 litru pudeli – 50 centus. Lielākus izmērus, var noprast, ka aparāti nepieņems.



Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai turpinātu lasīt un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv