5 lietas, kuras Tu nebiji ievērojis un par kurām nebiji aizdomājies, skatoties ”Viens Pats Mājās” pirmo daļu
15/12/2018
Septiņas spēlītes, kas bija populāras, bet ātri tika aizmirstas
16/12/2018

Rīgas ”Dinamo” šī varētu būt labākā sezona pēdējo gadu laikā

Foto redzams Rīgas ''Dinamo'' savstarpējā spēle pret Podoļskas apgabala ''Vitjas''. Foto ilustratīvs. Avots: dinamoriga.eu

Ar Ģirtu Ankipānu pie trenera stūres, Linusu Videlu uzbrukumā, Maioni aizsardzībā, bet Bilyalovu vārtos, ceļā uz izslēgšanas spēlēm. Pēc četru gadu pārtraukuma, Rīgas ”Dinamo” ir vislielākā iespēja pēdējo gadu laikā – iekļūt izslēgšanas spēlēs un pat pacīnīties par Gagarina kausu.

Rīgas ”Dinamo” ir Kontinentālās Hokeja Līgas sastāvdaļa jau kopš šī līga sāka pastāvēt. Ir bijuši veiksmīgāki gadi, ir bijuši ne tik veiksmīgi gadi, tomēr nevienā no desmit pastāvēšanas sezonām, celt virs galvām īpašo trofeju, mūsu Rīgas komandai nav izdevies. Pirmajā sezonā nācās izkrist pret Maskavas ”Dynamo” ar 0:3 jau sērijas pirmajā kārtā, otrajā gadā nācās ciest sakāvi konferences pusfināla sērijā ar 1:4 pret ”MVD”, trešajā gadā arī piekāpšanās konferences pusfināla sērijā ar 1:4 – šoreiz pret ”Lokomotiv”. Ceturtajā sezonā ar 3:4 pirmajā kārtā nācās izkrist pret ”Torpedo”. Pēc tam sekoja pirmā reize, kad ”Dinamo” nekvalificējās izslēgšanas spēlēm. Pēc tam zaudējums pirmajā kārtā ar 3:4 sērijā pret ”Donbass” un pēc tam četri neveiksmīgi gadi – 11.vieta konferencē 2014.gadā, 12.vieta konferencē 2015.gadā, pēdējā – 14.vieta konferencē 2016.gadā un tāds pats iznākums arī 2017.gadā!

Lai gan pēdējie divi gadi ir bijuši pavadīti pēdējā vietā konferencē, šķiet, ka nekas tik ātri mainīties nav iespējams. Tomēr, šogad ir vislielākās iespējas, jo dotajā brīdi, kad regulārā sezona ir nedaudz garām pusei, ”Dinamo” ir tepat pie konferences labāko astotnieka. Par vietu astotniekā gan būs vēl jāpacīnās, jo par vietu Play-Off cīnās Podoļskas apgabala ”Vitjaz”, HK ”Soči”, Maskavas ”Dynamo”, Maskavas ”Spartak” un tad seko Rīgas ”Dinamo”. Jāsaka, ka, pagaidām, izskatās, ka izslēgšanas spēlēs neiekļūs tikai viena no šīm komandām.

Ļoti liela cīņa varētu izvērsties tieši starp mūsu komandu un ”Vitjaz”, kuras abas balansē uz izslēgšanas spēļu līnijas un katrs punkts šīm komandām ir svarīgs.

Lai gan sezonas sākumā ”Dinamo” bija pat septiņu uzvaru sērija, tai nesen sekoja arī septiņu zaudējumu sērija, kas pilnībā dzēsa pārsvaru punktu ziņā pār ”Vitjaz” un ”Dinamo” tagad atliek tikai viņiem dzīties pakaļ.

Jāpiebilst, ka lielu lomu šajā atlikušajā sezonas nogrieznī pildīs tieši leģionāri – Videls, Maione, Bilyalov. Protams, malā nepaliks arī tādi ”Dinamo” līderi kā Dārziņš, Rēdlihs un citi, tomēr šoreiz ir jāpaļaujas uz komandas darbu un jācīnās par katru punktu, kas beigās var būt izšķirošs.

Šogad arī divi Rīgas ”Dinamo” spēlētāji kvalificējās KHL Zvaigžņu spēlei – Linus Videls un Metjū Maione. Jāsaka, ka būs grūta atlikusī sezonas daļa un jācer uz to, ka pēc četru gadu neveiksmēm, ”Dinamo” beidzot izdosies pārsteigt KHL un iekļūt izslēgšanas spēlēm, ja ne pat pacīnīties par unikālo čempionu trofeju.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv