Pieci Latvijas vēsturē labākie, populārākie un reitingiem augstākie televīzijas seriāli
14/12/2018
5 lietas, kuras Tu nebiji ievērojis un par kurām nebiji aizdomājies, skatoties ”Viens Pats Mājās” pirmo daļu
15/12/2018

Rodions Kurucs varētu būt Latvijas basketbola nākotne

Rodions Kurucs, beidzot ir aizvadījis spēli, to sākot sākumsastāvā. Naktī uz 15.decembri, Rodions un viņa Bruklinas ”Nets” aizvadīja spēli pret Vašingtonas ”Wizards”, kuru uzvarēja ar 125:118. Arī Rodions laboja savu rekordu gūto punktu ziņā.

Lai gan ”Nets” nav NBA spēcīgākā komanda, tā tomēr ir atguvusies pēc vairākām neveiksmīgāk sezonām un tieši šosezon, viņiem ir lieliska iespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs. Trīsdesmit spēļu laikā, ”Nets” ir piedzīvojusi 18 zaudējumus un izcīnījusi 12 uzvaras. Divpadsmitā uzvara bija naktī uz 15.decembri, kad mājās – Bruklinā, ”Nets” ar 125:118, pārspēja vienu vietu zemāk konferences tabulā atrodušos komandu Vašingtonas ”Wizards”.

Liela loma šajā spēlē bija arī mūsu basketbolistam Rodionam Kurucam, kurš pirmo reizi savā karjerā, laukumā devās starta pieciniekā. Rodions laukumā aizvadīja 30 minūtes, kuru laikā paspēja gūt 15 punktus, 6 atlēkušās bumbas un arī vienu rezultatīvu piespēli. Gūstot 15 punktus spēlē, viņš atkal pārspēja savu rekordu rezultivitātes ziņā vienas spēles laikā.

Foto: NBA (Rodiona Kuruca pirmā spēle pret Kristapu Porziņģi iekš NBA)

”Nets” gan atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas, tomēr sezona vēl pat nav pusē, tāpēc var droši teikt, ka Bruklinai ir lieliska iespēja vēl šajā zonā iekļūt. Tomēr, lai domātu par tikšanu otrajā Play-Off kārtā, ir jātiek augstāk nekā astotajā vietā, jo citādi pretiniekos var sanākt Milvaukī ”Bucks” vai Toronto ”Raptors”, kas šogad ir gandrīz neapstādināmas komandas.

Rodionam Bruklinā ir īpaši lieliska iespēja progresēt un tikt ilgi laukumā, jo viņiem nav liela savstarpējā spēlētāju ciņu pozīcijā, kurā spēlē tieši Rodions. Šis ir arī viens no iemesliem, kāpēc Rodions tiek uzskatīts par Latvijas basketbola nākotni un iemeslu tam, kāpēc viņš varētu progrosēt strauji – jo viņam, kā jaunajam spēlētām, tiek dots ļoti liels spēles laiks un arī iespējas laukumā.

NBA regulārajā sezonā vēl ir vairāk kā 50 spēles atlikušas, tāpēc grūti spriest par to, kāds varētu būt turpinājums un vai ”Nets” izdosies beidzot kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Tāpat arī priekšā vēl ir Zvaigžņu spēle un laika līdz izslēgšanas spēlēm ir vēl daudz. Rodionam dotajā brīdi galvenais uzdevums ir nostabilizēties starta pieciniekā, lai dabūtu vēl vairāk spēles laiku un varētu nostiprināties komandā.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv