Izsludināts oranžais brīdinājums: visā Latvijā gaidāma postoša vētra un spēcīgas lietusgāzes
15/09/2019
VIDEO: Vējš Liepājā posta mājas un iznīcina pilsētu; lūdz cilvēkus uzmanīties
15/09/2019

VIDEO: “Sācies karš?” Bolderājā notiek trakas lietas

"Sācies karš?" Bolderājas iedzīvotāji neizpratnē par tur notikušajām militārajām mācībāmŠajā nedēļas nogalē, no 13. septembra līdz 15. septembrim visā Latvijā, tostarp Rīgā, norisinās Zemessardzes 1. Rīgas brigādes organizētās militārās mācības “Rīgas zobens 2019”. Bolderājas, Juglas un Teikas vairākas ielas sestdien, 14. spetembrī, pārvērtās par cīņas laukumu. Zemessardzes 1. Rīgas brigāde turpina īstenot mācības reālā pilsētvidē – pat ar šaušanu, uzbrukumu atvairīšanu, uzbrucēju neitralizēšanu un patrulēšanu ielās, vēstra raidījums LNT Ziņas.

Pilsoniskās nepakļaušanās un provokācijas savaldīšana bija zemessargu pirmais mācību uzdevums Bolderājas ielās. Te reālā laikā tika saukti arī policijas papildspēki naidīgo spēku aizvešanai uz iecirkni, pārbaudot ierašanās laiku un dienestu sadarbību.

Pēc tam patruļas laikā pa Bolderāju zemessargi uz Lielās ielas pieredz pēkšņu frontālu uzbrukumu – apšaudi no slēpņa. Situāciju sarežģī fakts, ka pa vidu pēkšņi patrāpās inscenēts civiliedzīvotājs, kurš cieš.
Cietušais civiliedzīvotājs paliek guļot bez palīdzības sniegšanas, kamēr zemessargi nav atvairījuši uzbrukumu un atguvuši kontroli pār teritoriju. Tikai tad tiek saukti papildspēki cietušā hospitalizēšanai.Spied ”Uzzināt vairāk” un dodies uz otro lapu, lai skatītos video un uzzinātu vairāk…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv