TESTS: Cik labi Tu zini multfilmu Simpsoni?
09/01/2019
Grūtākais seriāla ”UgunsGrēks” tests pasaulē!
10/01/2019

Šādas reklāmas televīzija rādīja 2002.gadā! Noskaties… (VIDEO)

Reklāmas tiek publicētas ar domu, kaut ko popularizēt. Ar katru dienu, televīzijā, radio, žurnālos un citos masu saziņas līdzekļos, mēs redzam arvien jaunākas un neredzētākas reklāmas. Bet kādas tās bija pirms. gandrīz, 20 gadiem?

Jāsaka, ka cilvēki atzīst to, ka reklāmas gadiem ejot ir palikušas tikai sliktākas – tāpat kā seriāli un filmas. Bet tāpēc mēs esam šeit, lai parādītu kādas reklāmas rādītas tika televīzijā, tālajā 2002.gadā. Lieki teikt, ka šīs reklāmas ir grūti salīdzināt, jo tad bija gan savādākas cenas, valūta, gan arī reklāmas video kvalitāte nebija tik laba.

Bet runa jau nav par to. Galvenais ir apskatīties kā viss laikam ejot ir mainījies un paskatīties reklāmas, kādas bija 2002.gadā, jo daži noskatītājiem, tajā laikā, iespējams, pat nebija piedzimuši!

Piedāvājam divus video, kur ir redzams, kādas reklāmas tika pārraidītas televīzijā 2002.gada beigās. Jāsaka, ka dažas pat ir ļoti viegli atcerēties, bet citas pat nav iedomājamas. Atgriezies pagātnē un sajūti to nostaļģijas uzplūdumu, kā arī neaizmirsti ar šo rakstu dalīties sociālajos tīklos, lai šo redz arī Tavi draugi!

TV3 reklāmas 2002.gadā:

LTV1 reklāmas 2002.gadā:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv