TESTS: Cik vecs Tu esi patiesībā?
20/01/2019
VIDEO: 14 gadus veci latviešu bērni, griež kazino spēļu automātus un ar to lielās internetā
21/01/2019

Šausmas pansionātā ”Lauciene”; darbinieki 2 nedēļas neliekas zinis par pacientiem un tiem jāguļ nekoptiem, savās fekālijās

Talsu pašvaldības pansionātā ”Lauciene”, izrādās pamatīga nekārtībā un necieņa pret saviem pacientiem, tā vēsta ”Panorāma”!

Pansionātā ”Lauciene”, ir konstatēti vairāki manāmi pārkāpumi. Par nelielo atalgojumu ir praktiski neiespējami atrast cilvēku, kas ir profesionālis, priekš fizisku un morāli smagu darbu.

Līdz ar to, situācija šajā pansionātā ir diezgan bēdīga. Zemāk pievienojam videoklipu no 2019.gada 18.janvāra LTV ”Panorāma” raidījumu, kur var arī redzēt un dzirdēt kādu kundzi, kas stāsta par savas mātes aprūpi šajā pansionātā.

Kundze savu māti pansionātā ir apciemojusi regulāri – reizēm pat nedeļā trīs reizes. Diemžēl, pirms pašiem Ziemassvētkiem, šīs pansionāta iedzīvotāja meita saslima. Līdz ar to, mammu sanāca apciemot tikai pēc divām nedēļām.

Atnākusi ciemos pie mātes uz pansionātu, viņas meita bijusi nepatīkami šokēta! Noģērbjot mammīti, meita bija bēdīga – naturāls iekaisums! Lai gan centās iestāstīt, ka tie ir izgulējumi – tā nav! Tas bija īsts iekaisums – meita apgalvo, ka tur vienkārši nav bijusi nekāda aprūpe! Meita apgalvo, ka viņas mamma esot gulējusi savās fekālijās, ar urīna piejaukumu. Tas ir arī iemesls iekaisumam.

Arī Facebook lietotāji klusu nestāvēja. Divu dienu laikā, Facebok tika uzcelta ilgi neredzēta vētra! Cilvēki dalījās ar līdzīgiem notikumiem no šī paša pansionāta un pēc visa notikušā var saprast tikai vienu – aprūpe šeit nav labākajā kvalitātē, ja to tā var nosaukt!

Lai skatītos videoklipu, dodies uz raksta otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv