Rīgas ”Dinamo” šī varētu būt labākā sezona pēdējo gadu laikā
15/12/2018
Lebrons Džeimss apgāž stereotipus par to, ka viņš ir labākais basketbolists pasaulē un pazemojoši zaudē ”Wizards”
17/12/2018

Septiņas spēlītes, kas bija populāras, bet ātri tika aizmirstas

Mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir miljoniem datorspēļu, vēl vairāk telefonu spēlīšu un vēl vairāk spēles, kas ir uz citām platformām balstītas. Ir populāras un ir ne tik populāras spēles un ik pa reizei gadās, ka ir tāda spēle, kas vienu brīdi kļūst ļoti populāra, bet pēc neilga laika, visi par to aizmirst. Tādu ir daudz, un šoreiz atskatīsimies uz populārākajām no tām.

Flappy Bird

Flappy Bird bija klasiska Android un iOS platformas spēle. Tās pamatā bija uzdevums lekt cauri trubām ar mazu putniņu, kuru Tu kontrolē, un nepieskarties šīm zaļajām trubām. Rezultāts bija tik liels, cik daudz trubām Tu izleci veiksmīgi cauri. Spēles radītājs Dongs Ngujens no Vjetnamas. Spēle tika izlaista 2013.gada 24.maijā, bet popularitāti tā vairāk ieguva tieši 2014.gada sākumā. Spēles izgudrotājs, 2014.gadā sāka pelnīt aptuveni 50 tūkstošus ASV dolāru katru dienu, tomēr viņš nolēma tajā pašā 2014.gadā, šo spēli dzēst no visām iespējamām platformām, jo pēc viņa domām tā radīja daudziem cilvēkiem milzu atkarību un bija pārlieku daudz izmantota. Tagad gan ir ļoti daudz šādas spēles kopijas un pakaļdarinājumi, tomēr neviena īsti neatgriež tās sajūtas, kas bija tad, kad bija oriģinālā spēle. Ilgi gan nebija jāgaida, jo 2014.gada augustā, šīs pašas spēles veidotāji izlaida līdzīga tipa spēli ar nosaukumu Swing Copters. Tā joprojām ir pieejama uz visām platformām un to var spēlēt.

Pokemon GO

Pokemon GO ir spēle, kurā galvenais sižets bija staigāt pa dažādām vietām ar ieslēgtu telefona kameru un, kad telefonā parādās pokemons, to uzreiz ķert. Cilvēki tādā veidā vairāk sāka uzturēties ārā un piekopt aktīvāku dzīes veidu. Spēle iznāca 2016.gada 6.jūlijā un viņiem ļoti strauji auga pieprasījums un reitingi. Spēli spēlēja daudzi, tomēr laikam ejot uz priekšu, arvien ātrāk par šo spēli tika aizmirsts un jāsaka, ka tagad spēlētāju loks ir krietni sarucis.

Temple Run

Temple Run ir 3D skriešanas spēle, kurā ir jābēg no liela mērkaķa ar nozagtu trofeju rokās. Protams, no šī mērkaķa nav iespējams aizbēgt, tomēr ir jācenšas iegūt pēc iespējas lielāku rezultātu, kas veidojas no pavadītā ilguma bēgot. Skrienot jāvāc arī naudiņas, par kurām pēc tam var pirkt spējas par kurām var dabūt dažādus labumus un arī iespēju dabūt lielāku rekordu. Spēle tika izlaista 2011.gada 4.augustā un galvenokārt tika spēlēta uz mobilajām ierīcēm. 2013.gada 16.janvārī gan tika izlaista šīs spēles otrā daļa, kas bija daudz modernāka un grafiku ziņā iespaidīgāka, tomēr tad jau spēle bija kļuvusi mazāk populāra.

Subway Surfers

Subway Surfers tāpat kā Temple Run, ir 3D skriešanas spēle ar tādu pašu mērķi – šoreiz bēgot no policista, tikt pēc iespējas tālāk ar savu tēlu. Izvairīties no priekšmetiem, tramvajiem un vākt superspējas, naudiņas, lai turpināt spēli būtu vieglāk. Spēle tika izlaista galvenokārt uz mobilajām ierīcēm un tas notika 2012.gada 24.maijā, tāpēc nedaudz tiek uzskatīta par Temple Run plaģiātu.

Sonic Dash

Sonic Dash iznāca kā spēle uz konsoles SEGA, tomēr nu jau ir radušies plaģiāti, kurus var spēlēt gan uz datora, gan citām konsolēm, gan arī telefoniem. Spēle tika izlaista 2013.gada 7.martā un šī spēle nu jau ir leģendāra, jo to ir spēlējis gandrīz katrs, kurš ir kādu no spēlītēm kādreiz spēlējis. Galvenais mērķis spēlē bija iziet līmeņus, vākt naudiņas un izvairīties no dažādiem objektiem ar tādu kā zilu dzīvnieciņu.

Simpsons: Hit and Run

Simpsons: Hit and Run bija klasiska bērnības spēle tiem, kuriem ļoti patīk multfilma Simpsoni, kura joprojām tiek pārraidīta tādos Latvijas televīzijas kanālos kā TV6 un arī TV3. Spēle tika izlaista 2003.gada 16.septembrī un spēles mērķis bija ar visiem Simpsonu ģimenes locekļiem iziet dažādas misijas. Sākot ar Homēru – pēc tam seko nākamie ģimenes locekļi. Jāpilda misijas un uzdevumi, līdz tiec tālāk. Bija daudz dažādu uzdevumu un daudziem šī spēle ļoti patika. Lai gan reitingi gadiem ejot ir kritušies, joprojām ir cilvēki, kas šo spēli spēlē ar vislielāko prieku.

Crash Bandicoot

Crash Bandicoot bija datoru un konsoļu spēle. Galvenajā lomā bija lapsiņa ar kuru bija jāskrien pa lielu karti, kas atgādināja džungļus. Bija jāizvairās no dažādām lamatām, jāķer āboli, kas spēlē tika izmantota kā norēķinu līdzeklis un jācenšas iziet līmeņi. Spēle bija krietni populāra ļoti ilgi un arī tagad ir iznākusi atjaunināta šīs spēles versija uz konsolēm un arī datoriem. Spēle tika izlaista 1996.gada 9.septembrī, tomēr 2017.gada 30.jūnijā, tika izlaista daudz modernāka un atjaunotāka versija.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv